Джим Джозеф – маркетинговий директор і президент PR-агентства Cohn & Wolfe, автор відзначений нагородами серії книг The Experience Effect, викладач Нью-Йоркського університету. Він розповідає про одну звичку, яка допоможе вам внести позитивні зміни в усі сфери вашого життя.

Мене постійно запитують, яку пораду я можу дати людям, бажаючим досягти позитивних змін в кар’єрі і сімейному житті і знайти баланс між двома цими складовими. Особливо на початку нового року прийнято ділитися такими порадами.

До цього моменту я давав раду вставати раніше. Але тепер я розумію, що це підходить не для всіх. Я, завдяки ранньому підйому, встигаю зробити кілька речей до того, як прокинуться інші і почнуть мене відволікати поточними завданнями. Вранці я пишу в блог, перевіряю соцмережі, розбираю електронну пошту і розставляю пріоритети на день.

Ранні підйоми зручні для мене, тому що я жайворонок. Але я знаю безліч людей, які роблять ту ж роботу вночі. Ніч – їх комфортний час, тому що вони сови.

Я зрозумів, що треба придумати пораду, яка працює для всіх і кожного, незалежно від стилю життя. Потрібна порада, яка допоможе людям справлятися з роботою, сімейними справами і всім іншим, що є в їхньому житті. Але порада повинна бути правдива, така, якою я сам користуюся і яка допомагає мені. І тут мене осінило.

Ось моя порада: займайтеся спортом!

Якщо я можу дати тільки одну пораду, то вона така: займайтеся спортом щодня, незалежно від того, що відбувається у вашому житті. Навіть якщо вам доведеться заради цього встати раніше або лягти пізніше. Займайтеся кожен божий день.

Я знаю що говорю. Рідкісний день проходить у мене без тренування. Я займався і в різдвяні свята, і на Новий рік. Я не ходив у тренажерний зал, але зате бігав по півгодини в ці дні. Я тренуюся в подорожах. У більшості готелів є цілодобові тренажерні зали. Але навіть якщо немає, я можу зробити присідання і віджимання в своєму номері.

Безсумнівно, фізичні вправи допомагають підтримувати потрібну вагу. І це добре для здоров’я серця і легенів. Але я тренуюся в основному для того, щоб контролювати стрес. Ранкові вправи, які я роблю відразу після сну, допомагають мені знайти спокій на початку дня.

Після того як я розімявся і спітнів, я протягом усього дня залишаюся раціональним і сконцентрованим, можу тримати емоції під контролем. І я знаю людей, які тренуються увечері, щоб звільнитися від стресу, накопиченого за день.

Також буде цікаво:   Підготовка до марафону, або як за місяць пробігти марафон

Не важливо, коли саме ви будете тренуватися. Головне – займайтеся. Від цього залежить ваш успіх.