Успіх не пов’язаний з багатством. Багато багатих людей теж незадоволені своїм життям. Бути успішним – означає постійно вдосконалюватися, постійно покращувати те, як ми живемо, як працюємо і як ставимося до інших.

Джим Рон – американський бізнес-тренер і автор книг з саморозвитку, вважає що, багато хто не досягає успіху бодай тому, що весь свій час витрачає на дрібниці.

Чим більше ми розвиваємося, тим більше часу ми повинні витрачати не так на повсякденні дрібниці, а на найголовніше – на те, щоб врівноважити основні сторони нашого життя (духовну, соціальну, фінансову, фізичну) і відмовитися від всього іншого.

Чим більше ми розвиваємося, тим ясніше розуміємо, що потрібно щось змінити у своєму житті. Потрібно перестати витрачати гроші і час на непотрібні речі і розваги. Потрібно більше вкладати в свою освіту і майбутнє.

Чим успішніше ми стаємо, тим більш зосередженою і якісною повинна ставати і наша діяльність. Це не пов’язано з прагненням до ідеалу. І вже точно це не пов’язано з тим, щоб весь час працювати. Насправді секрет справжнього успіху включає в себе регулярні творчі відпустки.

Кожна сфера нашого життя впливає на всі інші сфери

Не дарма кажуть: «Як ми робимо щось одне, так ми робимо і більшість інших речей». Це мислення вищого рівня. Так думають люди, які викорінили в своєму житті все зайве.

Щоб застосовувати цей принцип в життя, ми повинні кожен день займатися тільки тим, що високо цінуємо. Тільки тоді ми будемо жити усвідомлено. Тільки так ми зможемо бути тим, ким хочемо.

Втілення цього принципу в життя забирає не тільки багато часу, але і багато сил.

Важко відмовитися від цікавих, але марних пропозицій. Важко позбутися поганих звичок. Щоб змінити свої погляди на життя, потрібна сміливість. А ось до пересічного мислення повернутися дуже легко.

Але, коли ви навчитеся день у день жити відповідно до своїх цінностей, почнуть відбуватися дивні речі. Ви відчуєте себе більш щасливим. Ви станете більше уваги приділяти близьким. У вас з’являться нові мрії і прагнення. Вам стане легше переносити труднощі.

Також буде цікаво:   «Люди не міняються»: що не так з цим стереотипом