Виготовлення металоконструкцій виконуються по заздалегідь виконаним кресленнями та ескізами. Виготовлення відповідальних металоконструкцій виробляються в кондукторів, для більш точного складання під час зварювальних робіт. Зварювальні роботи проводяться з дотриманням правил і технологічних норм. Компанії виробники мають в своєму розпорядженні власну виробничу базу, оснащені сучасним обладнанням, і інструментом, що дозволяє здійснювати як нарізку, так і гнуття металевого прокату.

В компанії “Viton” працюють справжні майстри своєї справи, їх досвід і довгі роки роботи в цій сфері дозволяють изготовление монтаж металлоконструкций вирішувати навіть найскладніші завдання. Якщо у вас є ідея, але немає креслень або ескізів не біда,  фахівці компанії допоможуть вам в цьому. Варто додати що вони займаються виготовленням металоконструкцій не тільки для будинку, але і для будівель, під замовлення.

проектування металоконструкцій

Проектування креслень і ескізів – це один з основних етапів виготовлення металоконструкцій. Відповідно до побажань клієнта, і будівельними нормативами складається наочний проект металоконструкції. При складанні проектів враховуються такі моменти як марка сталі, навантаження на металоконструкцію, способи з’єднання і кріплення.

Монтаж металоконструкцій

Після виготовлення металоконструкції вона разом з монтажним інструментом відразу доставляється на об’єкт замовника. Монтаж металоконструкції проводиться строго дотримуючись технічної документації. Фахівці зроблять монтаж не залежно від погодних умов. Це зайвий раз доводить те, що з компанією “Viton” вигідно працювати як приватним особам, так і організаціям.

Також буде цікаво:   Столешні із штучного каменю