Нерозумно заперечувати факт, що смартфони значно полегшили наше життя. Ви прокидаєтеся від будильника, диветесь погоду, читаєте новини, розмовляєте з друзями… І все це в одному маленькому пристрої.

Смартфон потрібен не тільки для розваги, але і для роботи. Ви чекаєте важливого дзвінка, щоб дізнатися про хід проекту. Можете з’ясувати деталі останньої наради прямо на ходу. Відповідаєте на вхідні повідомлення. Відмовки «Я не зміг з ним зв’язатися» не місце в XXI столітті. Їй просто ніхто не повірить.

Смартфон – не просто аксесуар, а корисний інструмент, без якого ми не можемо вийти з дому.

Переваги використання смартфона явно переважують його недоліки. Але вони заважають нам жити так, як ми жили раніше. Можливо, тому, залишившись без зв’язку, ми починаємо відчувати себе вільніше. І ось ще п’ять переваг життя без телефону.

1. Ви будете менше відволікатися

Ви зможете краще зосередитися на роботі, якщо не будете кожні дві хвилини переглядати нові повідомлення.

Якщо в Facebook, Twitter або Instagram ви підписані на тисячу чоловік і стежте за тим, що відбувається у них в житті, у вас просто не залишиться часу на своє.

2. Ви зможете розслабитися

Коли в вухах немає навушників або гарнітури – це прекрасне відчуття. Навколо вас повно приємних звуків: спів птахів, шум вітру в кронах дерев. Візьміть звичайну паперову книгу, а не її електронну версію, і вирушайте в парк: погортайте сторінки, відчуйте текстуру паперу. Без телефону ви зможете розслабитися, відпочити і позбутися відчуття, що ваша увага розривається на частини.

3. Ви отримаєте задоволення від спілкування з людьми

З появою текстових повідомлень, соціальних мереж і месенджерів всі взаємодії з іншими людьми стали більш знеособленими. Але потреба в живому людському спілкуванні нікуди не поділася.

Ми дивимося через екран смартфона на більшість подій, що відбуваються в житті: будь то спортивне змагання, дитяче свято або побачення з коханою людиною.

Залишившись без гаджета, ви зрозумієте, що спогади, які ви створюєте з іншими людьми і в які повністю залучені, завжди будуть крутіші будь-якого відео.

4. Ви зможете зосередитися на реальному житті

Деякі речі неможливо описати, неможливо відчути, якщо ви літаєте думками десь ще. Сніданок не стане смачніше, якщо ви наберете сотню лайків в Instagram. Подорож не стане більш захоплюючою, якщо ви поділитеся фотографіями з передплатниками.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi 10 може отримати дуже незвичайний дизайн

Смартфон і соціальні мережі будуть тільки заважати отримувати задоволення і радість від сміху дитини, обіймів коханої людини, теплої зустрічі з друзями. Спробуйте жити в сьогоденні, а не в інтернеті.

5. Ви збережете частину свого життя в недоторканності

Нікому не цікаво, навіщо ви повели свою собаку до ветеринара, і вам не потрібно викладати своє місце розташування кожного разу, коли ви виходите з дому за пачкою чіпсів і лимонадом.

Нормально тримати в курсі свого життя близьких друзів і рідних, але більшість людей не хоче бачити і чути вас кожну секунду свого дня.

Технології стають все досконалішими, але бажання бути в курсі всього лише додає стресу в нашу і без того напружене життя. Тому спробуйте залишити телефон вдома і на вихідних виберайтеся в ліс, розпаліть багаття, притисніться до коханої людини, подихайте прохолодним осіннім повітрям. Це і є справжнє життя.