Набридла мені моя біла посуд. Або період такий в житті настав, що хочеться чогось кольорового, святкового. Давно поглядала на свою білу цукорницю. Ну нудна, до неможливості.

І стала я подорожувати по картинках в інтернеті, багато цікавого побачила, але про переробки посуду нічого не знайшла. Одна дівчина майстриня пропонувала, правда, прикрасити білу чашку лаком для нігтів. Ідея не захопила абсолютно. Якось не цікаво, та й сам малюнок вибрати не можу. Немає такого, щоб душу грів. Який малюнок не виберу, все не підходить для загального вигляду кухні.

А ця пропозиція на сайті www.villagrazia.ua/dekor-interera побачила і закохалася.

nadoela_belaya_posuda4Правда, тепер в посудомийній машинці цукорницю з Варениця НЕ помиєш, тому що фарба сходить. Але, не біда, таку красу приємно і руками помити.

Фарбувати можна будь-яку порцеляновий або керамічний посуд. Фарба використовується флуоресцентна аерозольна. Вибір величезний, хочете салатна, хочете малинова або кольору фуксії. Ось такий апгрейд цукорниці мені підходить.

Автор пропонує використовувати пакети і плівку для захисту всього предмета посуду від фарби, щоб точно пофарбувати тільки ручку. Але при цьому автор забризкала не тільки ручки посуду, а й свої ручки і ніжки. Щоб цього не сталося з послідовниками автора методу ручок кольору фуксії для білого фарфору, пропоную використовувати картонну коробку побільше, як від мікрохвильовки, наприклад. Помістити всередину посудинку і розпорошувати красочку безпосередньо в коробці.

Також буде цікаво:   Як зробити захисну маску своїми руками (ВІДЕО)