16-17 квітня 2016 року в Києві відбудеться міжнародна виставка інтерактивних розваг WEGAME. Кожен шанувальник віртуальних світів та електронних розваг вже запасається квитками!

WEGAME – це справжній рай для фаната відеоігор! Тут можна побачити і пограти у найсвіжіші комп’ютерні та консольні ігри, потримати в руках довгоочікувані мобільні хіти, поспілкуватися зі справжніми розробниками та побувати на презентації всіх тих проектів, якими марять геймери. WEGAME – це все «най-най-недзвичайне»! Найяскравіші презентації, найзахоплюючі конкурси, найкрасивіші дівчата-промоутери, найнапруженіші турніри, найкрутіші призи і все те, що гріє серце будь-якого фаната інтерактивних розваг!

Саме на WEGAME вперше в Україні буде представлено останні новинки провідних вітчизняних та закордонних компаній. Скористайтеся шансом побачити, помацати і пограти в головні проекти ігрової індустрії задовго до того, як вони потраплять в руки інших гравців! Навіщо дивитися трейлери на YouTube, коли можна прийти на виставку і пограти?

На відвідувачів WEGAME очікує занурення в VR-реальність за допомогою новітніх шоломів, масштабна презентація консольних новинок, демонстраційні стенди, на яких відвідувачі зможуть випробувати останні досягнення комп’ютерної техніки та найсучаснiшi мобільні пристрої!

Фанати кіберспорту протягом WEGAME зможуть особисто спостерігати за змаганнями улюблених вітчизняних і зарубіжних команд Вищої Ліги. Щасливчики та найнаполегливіші зможуть поспілкуватися iз людьми, що зробили собі ім’я у світі про-геймінгу, та отримати поради й майстер-класи від «зірок».

Гості виставки отримають можливiсть придбати найновіші ігри, геймпади, професійні ігрові миші, та інше важливе для кожного гравця обладнання за спеціальними цінами! Фанатам поп-культури випала можливість запастися сувенірами, статуетками улюблених персонажів фільмів та ігор, іншими цікавими штуковинами – ніхто не йде з WEGAME з порожніми руками!

Фанати косплея, майстри перевтілення та люди, здатнi відрізнити Гульдана від Артанісу зможуть показати себе у всій красі і подивитися на красу інших. У рамках спеціальної програми WEGAME запрошує всіх косплеєрів представити свої улюблені образи і найкращі роботи у колі однодумців. Тут вас оцінять належним чином!

Не пропустіть! 16-17 квітня 2016 року, НСК «Олімпійський». Головна подія 2016 року в світі ігор. Приходьте – не пошкодуєте!

Cайт: http://wegame.com.ua/. Приєднуйтесь до наших офіційних груп у соціальних мережах! (*ссилки на соц..мережі*): https://vk.com/lipdubwegame, https://www.facebook.com/wegamekiev/?fref=ts

Контакти організаторів:

+38 044 392 06 96

[email protected]

Також буде цікаво:   У Києві відкриється готель на дереві