У школі, я сподіваюся, всі писали твори? Принцип пам’ятаєте? Слухаємо текст, запам’ятовуємо основне, а потім по свіжих слідах, залишаючи тільки головне, пишемо те ж, що почули, тільки іншими словами. Виявляється, така робота називається Рерайтинг, і якщо навчитися робити її якісно, ​​можна заробити, працюючи на обраній в мережі біржі контенту.

Рерайтінг сьогодні затребуваний, хоча і оплачується трохи нижче оригінальних текстів, які створюють копірайтери. Але від рерайта до копірайту всього один крок. Вебмайстрам часто необхідна стаття по вже готовому зразку. Вони роблять замовлення і надають джерело, яке необхідно переписати іншими словами. Можливі варіанти завдань, коли джерело по заданій темі або ключам (основним словами в статті) виконавець буде шукати сам в мережі. Це дає набагато більше можливостей, ніж у випадку з готовим текстом.

Не синонімайзинг

Багатство мови оцінюють за кількістю синонімів, які можна підібрати до певного слова. Починаючому рерайтеру не зашкодить знати і вміти заміняти певні слова на синоніми, але не постійно. Замовник аж ніяк не наївний і платити за неякісну роботу не буде. Він хоче бачити переписану роботу, але не за допомогою заміни закінчень слів, перестановки слів у реченні або суцільного синонімайзинга.

Уникнути такого підходу до статей можна просто: прочитайте абзац тексту або кілька пропозицій. Потім приберіть текст і відтворіть суть уривка своїми словами. Так по шматочках у вас вийде абсолютно новий текст.

Боремося за унікальність

Вважати кількість знаків можна за допомогою програми Textus Pro, скачавши її на свій комп’ютер. Ця програма має властивість підраховувати кількість знаків з пробілами та без, прораховує нудоту тексту, визначає ціну за роботу з розрахунку ціни за 1000 знаків.

Перевіряти унікальність текстів, переписаних вами, можна за допомогою програм AdvegoPlagiatus або eTXT Антиплагіат. Перша програма хороша тим, що видає дві цифри: перша – це копіпаст, друга – рерайт. Хороша унікальність рерайта – це 95 -100% копипаста. Перевірка на унікальність може бути поверхневою (швидкою) і глибокою. Привчіть себе робити тільки глибоку перевірку, хоч це і займає трохи більше часу.

Пам’ятайте про те, що Антиплагіат постійно оновлюються, тому стежте за повідомленнями контент-бірж, на яких працюєте. Успішної роботи!

Також буде цікаво:   50 універсальних істин для тих, хто хоче стати успішніше