У цій статті мова піде про розробку інтернет-магазину на базі однієї з найпопулярніших спеціалізованих систем управління вмістом у світі – CMS OpenCart. Дана програма має відкритий програмний код (розповсюджується за ліцензією GPL), що дозволяє удосконалити даний продукт всім бажаючим, а також відкриває величезні можливості для написання під неї різноманітних розширень і шаблонів. Opencart переведений на більшість мов світу, не виключенням є і українська.

Такої кількості безкоштовних шаблонів, що дозволяють докорінно видозмінювати зовнішній вигляд сайту інтернет-магазину без використання послуг дизайнера, не має жодна спеціалізована безкоштовна платформа для розробки інтернет-магазинів. До важливих переваг цієї системи також варто віднести можливість масового завантаження товару, мультимовність і мультивалютність движка інтернет-магазину.

Процес установки CMS Opencart досить простий і полягає в перенесенні файлів системи за допомогою будь-якого ftp-клієнта на сервер. Відповідно, для цього у вас повинен бути зареєстрований домен і хостинг. У процесі установки від вас лише потрібно уважність, а система сама підкаже, що потрібно робити. Весь процес установки займе не більше 10-15 хвилин, залежно від швидкості роботи вашого сервера.

Завантажити Opencart можна з офіційного сайту або сайтів регіональних версій продукту, які представлені у вигляді відповідних збірок, наприклад таких як Maxstore, Ocstore і OCshop. Дані збірки мають спільне ядро ​​з движком Opencart, але локалізовані під конкретний регіон і / або оснащені додатковими опціями і функціями. Працювати з інтернет-магазином на базі Opencart дуже легко, за що слід висловити окрему подяку розробникам даного програмного продукту.

Також буде цікаво:   Instagram знову тестує функцію, що дозволяє користувачам приховати лайки