Велика кількість користувачів Інтернету давно усвідомили всю вигоду і зручність здійснення покупок в інтернет-магазинах. Крім істотної економії на придбання якісних товарів, людей приваблює також можливість знаходження унікальних товарів в магазинах в будь-якій точці планети. Крім того, великі інтернет-магазини з метою залучення клієнтів надають безкоштовну доставку куплених товарів, гарантії повернення грошей, заміну товару на інший та інші корисні послуги.

Найбільшу популярність онлайн покупки придбали у великих столичних містах, де краще налагоджений сервіс цілодобової доставки замовлень кур’єрською службою. Там користувачі замовляють не тільки медіа-електроніку і побутову техніку, одяг, а й продукти харчування, напої, квіти, подарунки. В останні кілька років онлайн комерція намагається здійснити інтеграцію з популярними соціальними мережами, де і присутня найбільша кількість потенційних покупців. У деяких медіа сервісах можна вибрати товар і зробити замовлення, оплатити покупку безпосередньо з самої соціальної мережі. Ось корисний оптовий інтернет-магазин товарів з Польщі “q-market.net”, який буде корисний кожному.

Поряд з усіма перевагами онлайн-покупок, існують і різноманітні ризики, починаючи від “ненав’язливого” сервісу і небалакучої служби підтримки клієнтів до прямого шахрайства.

Збираючись зробити вигідну покупку в інтернет-магазині слід пам’ятати, що комерційне підприємство знаходиться на великій відстані, можливо, в іншій країні і буде технічно важко з’явитися особисто в офіс магазину для розгляду з проблемою.

Переважно здійснювати покупки в широко відомих, що користуються довірою і мають тільки відмінні відгуки великих інтернет-магазинах. Там, принаймні, існує турбота про збереження покупців і вам обов’язково відповість служба підтримки клієнтів.

Якщо ви знайшли на сайті онлайн магазину відповідний товар, попередньо проясніть всі питання, що стосуються способів оплати і доставки. Наявність на сайті можливості вибору з безлічі способів оплати, в різній валюті, у тому числі електронними платіжними засобами говорить про серйозність даного магазину. Якщо ж на сайті є тільки один спосіб оплати грошовим переказом Western Union, варто утриматися від покупки і спробувати дізнатися про компанію побільше відомостей. В останні роки американські інтернет-магазини почали включати в список платіжних систем поширену в рунеті WebMoney Transfer, яка славиться надійним захистом проведених транзакцій. Якщо цей спосіб є в наявності, слід до нього вдатися для гарантії безпеки грошового переказу.

Користуватися основною карткою VISA або MasterCard для оплати покупок в інтернет-магазинах вкрай небажано. Доводиться вводити секретний код, який назавжди залишається на сервері магазину. Немає ніякої гарантії, що несумлінні співробітники компанії не захочуть поживитися вашими накопиченнями. Для покупок в Інтернеті краще придбати тимчасову віртуальну карту VISA або MasterCard.

Також буде цікаво:   У Львівському метро з'явився Wi-Fi

Перш ніж переводити гроші, рекомендується провести тестову незакінчену покупку. Пройти по всім крокам замовлення, ретельно аналізуючи пропоновані для заповнення форми. Зазвичай, у недобросовісних магазинів вже на етапі оформлення замовлення можна помітити підозрілі моменти. Наприклад, не вказана явним чином кінцева вартість покупки. У випадку найменших сумнівів, розумніше буде відмовитися від доведення покупки до кінця. Світ клином не зійшовся, онлайн рітейлерів сьогодні нескінченна кількість.

Необхідно з’ясувати, чи здійснює магазин доставку саме в країну вашого проживання. Якщо ні, доведеться звертатися до фірм-посередників.