Одне з головних питань, яке хвилює міцні пари: як зберегти потяг один до одного протягом багатьох років?

Джордан Грей – психолог, сексолог, автор книг про відносини, ведучий тренінгів, провів опитування серед пар з різним стажем спільного життя: від молодят до подружжя, одружених більше 50 років. Результати підтвердили: сексуальна привабливість партнера в наших очах змінюється, як припливи і відливи.

Причини бувають різні: стреси, велика завантаженість, поганий настрій, тижневий візит батьків другої половинки… Все це знижує лібідо. Але навіть якщо виключити повсякденні фактори, то потяг партнерів поступово слабшає. Чому?

Пора скинути з маківки павутину і зрозуміти, як залишатися привабливим для коханої людини в тривалих відносинах.

1. Подивіться в дзеркало

Часто зменшення привабливості партнера сигналізує про те, що з вашим самопочуттям щось не так. Якщо ви впевнені в собі і щасливі, то ваш партнер здається найсексуальнішим чоловіком на світі. А якщо ви пригнічені і про щось турбуєтеся, то здається, що партнер розгубив всю свою чарівність.

Так що, перш ніж звалити провину за свій поганий настрій і холодність на партнера, подивіться в дзеркало і чесно відповідайте: а ви самі досить привабливі і налаштовані на любов?

2. Знайдіть спосіб скучити

Люди стали занадто багато спілкуватися. Будь-яка людина, яку ми любимо, завжди знаходиться на відстані одного повідомлення. Але занадто тісне спілкування, нехай допомогою гаджетів, призводить до гнітючих наслідків. Якщо ви постійно будете разом, то не встигнете скучити одне за одним і відносини із задоволення перетворяться в обов’язок.

Коли ви фізично поряд з коханими, звичайно, вся увага віддається їм. Але коли ви розлучаєтеся, нехай на пару годин, займайтеся тільки своїми справами.

Перестаньте писати партнеру кожен день. Чи не звітуйте про кожен крок, відкладіть кілька тем для обговорення до моменту нової зустрічі. Влаштуйте парубочий або дівич-вечір, проведіть вихідні порізно або хоча б сходіть на тренування на самоті.

Без відчуття незалежності і автономності неможливо відчути радість від побачення і подумати про те, як ви цінуєте кожну годину, проведений разом.

3. Налаштуйтеся на любов

Наш мозок працює особливим чином. Йому необхідна єдність дій, слів і думок. Тому, коли ви нічого не робите, щоб зміцнити ваші відносини, мозок вибудовує логічний ланцюжок: «Раз я нічого не роблю заради відносин, то я в них не зацікавлений».

Також буде цікаво:   Bestchange.ru - моніторинг обмінників валют

Але вірно і зворотне твердження. Якщо ви відчуваєте, як бажання поступово згасає, перенастройте свої думки таким чином: «Я стільки сил вклав у нашу любов, значить, мій партнер того вартий!»

Змусити мозок працювати за такою схемою можна двома способами. Перший спосіб – змінити ставлення до вчинків коханого, другий – продовжувати фліртувати.

Коли ви дивитеся на своє життя з позицій оптимізму, мозок вчиться сприймати всі події в позитивному ключі. Послідовний ефект від позитивних оцінок і подяки за все, що у вас є, впливає на оцінку власного життя. Те ж саме можна сказати і про ваші стосунки. Подумайте про те, що кожен вчинок вашого партнера продиктований найкращими намірами.

4. Подумайте про те, що можете втратити

Все в нашому житті рано чи пізно закінчується. Люди смертні. Ваші стосунки неминуче закінчаться.

Але є і хороші новини.

Як би ви дивилися на партнера в останню зустріч? Що б ви робили, якби знали, що це ваш останній уїк-енд? Ви б частіше стали говорити про любов? Ви б поводилися м’якше, ніжніше, чесніше по відношенню до коханої?

Згадуйте час від часу, що все закінчується. Це допоможе показати себе з кращого боку і побути ідеальним партнером.

До речі, коли ви усвідомлюєте, що все проходить, набагато простіше думати про те, які прекрасні ямочки нижче спини у вашої коханої, а не про те, що вона розтовстіла. Фокусуйтеся на те, що ви любите в своєму партнері. Вибір завжди за вами, і він простіше і приємніше, ніж здається.

5. Направляйте всю свою сексуальну енергію на партнера

Сексуальна енергія – обмежений ресурс. Якщо будете її розбазарювати, переглядаючи порно, занадто багато захоплюватися іншими людьми або мастурбувати по кілька разів на день, виділяючи партнеру жалюгідні залишки енергії, ви обидва програєте.

Уявіть, що сексуальна енергія тече по вашому тілу, як вода, а ви можете регулювати потік. Чим більше енергії ви спрямовуєте в бік вашого коханого, тим простіше це повторювати. Як біля річки русло стає глибше під час повені, так і вам буде простіше любити партнера. Згадайте, що було сказано про особливості роботи мозку: ваші думки і дії стануть єдиними.