Читати електронні книги зручно не тільки на смартфонах і планшетах.

1. Веб-сервіс «Google Play Книги» і його розширення для Chrome

Підтримувані формати: EPUB, PDF.

Додаток “Google Play Книги” дозволяє отримаєте доступ до електронних видань і аудіокниг, куплених в Google Play.

Додаток містить мільйони популярних книг, коміксів, підручників і аудіокниг. Книги можна читати або слухати в дорозі.

2. Веб-сервіс Bookmate і його додаток для Windows

Підтримувані формати: FB2, EPUB.

Букмейт – сервіс для читання електронних книг за передплатою для всіх, у кого є мобільний телефон. Тут можна знайти книги українською, російською, англійською, іспанською, турецькою, шведською та іншими мовами.

3. Програма iBooks для macOS

Підтримувані формати: EPUB, PDF.

Програму iBooks можна використати на пристрої iPhone, iPad, iPod touch або комп’ютері Mac для покупки і завантаження книг, управління покупками, упорядкування бібліотеками і виконання інших завдань. Аудіокниги доступні в програмі iBooks на пристрої iPhone, iPad або iPod touch, а також в програмі iTunes на комп’ютері Mac.

4. Браузер Microsoft Edge для Windows

Підтримувані формати: EPUB, PDF.

Microsoft вбудувала у свій браузер переглядач файлів формату EPUB, PDF тому ви можете використовувати Edge як безкоштовну читалку. Щоб додати книгу в Edge, достатньо клікнути по відповідному файлу правою кнопкою, вибрати «Відкрити за допомогою» → Microsoft Edge. Після цього книга відкриється в новій вкладці.

5. Програма Calibre для Windows, macOS і Linux

Підтримувані формати: FB2, EPUB, DJVU, DOCX, HTML, AZW, AZW3, AZW4, CBZ, CBR, CBC, CHM, HTMLZ, LIT, LRF, MOBI, ODT, PDF, PRC, PDB, PML, RB, RTF, SNB , TCR, TXT, TXTZ.

Сalibre – вільне і відкрите програмне забезпечення для читання, створення та зберігання в електронній бібліотеці електронних книг різного формату. Програма має можливість синхронізації з пристроями для читання електронних книг більше дюжини різних виробників, включаючи Amazon, Android, Apple, Barnes & Noble.

Також буде цікаво:   У Clubhouse з’явилася функція прямих грошових переказів