Apple продовжила встановлювати подвійний слот для SIM-карт в нові iPhone для Китаю, Гонконгу і Макао. Більш того, список пристроїв з такою особливістю розширився – тепер використовувати дві фізичні SIM одночасно можна як в iPhone 11 Pro Max з iPhone 11 Pro, так і в iPhone 11.

Згідно із сайтом Apple, Dual SIM у форматі двох карток nano-SIM доступний тільки у смартфонах iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, призначених для продажу в Китаї, Гонконгу і Макао. З пристроїв, придбаних в інших регіонах, користувачі також можуть скористатися двома SIM-картами, але тільки в форматі nano-SIM + eSIM (вбудована SIM-карта).

Уперше варіації iPhone з повноцінним Dual SIM з’явилися в 2018 році з iPhone XS Max та iPhone XR. При цьому iPhone XS, який є попередником iPhone 11 Pro, такої функції не отримав.

Китайські версії мають ще одну особливість – відсутню функцію аудіорозмов по FaceTime. Моделі для Гонконгу і Макао володіють такою функціональністю, дзвонити по відео через FaceTime можна з усіх модифікацій.

Судячи з досвіду iPhone XS Max і iPhone XR, моделі iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, куплені в перерахованих вище регіонах, не підпадають під програму міжнародної гарантії.

Також буде цікаво:   Електродвигун високооборотистий - особливості