Пропонуємо вашій увазі список сайтів на яких можна безкоштовно скачати та знайти книги уркїнською, російською та зарубіжними мовами на будь-який смак. Останнім часом знайти та скачати безкоштовні електронні книги стало складно, а читати нині стало дорого. Такі наслідки боротьби з піратством, з одного боку це дуже добре, але з іншої сторони – погано. Але на щастя завжди знайдуться ентузіасти, завдяки яким отримати доступ до літератури можна безкоштовно, і щоб скоротити час пошуку таких сервісів, ми відібрали кращі з них.

Книги українською мовою

На сайтах зібрана велика колекція книг українською мовою у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях. Також на деяких з сайті, є можливість переглядати тексти онлайн, якщо ви не знайшли потрібного вам формату:

Книги російською мовою

Тут викладені книги в електронному варіанті, на сайтах зібрана художня, навчальна і технічна література; довідкова та енциклопедична література; детективні романи і повісті, а також романи і повісті в жанрі фантастики та фентезі; крім цього – російська і зарубіжна література, вірші та поезія, любовні романи, дитяча література і багато іншого. На сайтах можна скачати безкоштовно книги різних жанрів без реєстрації, просто заходите і завантажуєте:

Книги іноземними мовами

На кожному з сайтів можна знайти та скачати літературу на англійській, польській французькій та інших мовах:

Інтернет магазини книг

Домашня бібліотека. Доцільна вона в досконалому світі? Для любителів отримати задоволення від прочитання книги – однозначно “так”! Нічого не замінить шурхіт сторінок, запаху типографічної фарби і паперу, що виходить від книги. А до чого ж приємно усвідомлювати, скільки книг прочитано… справжні цінителі літератури, безумовно, віддають перевагу домашній бібліотеці.

Кращі онлайн-магазини де можна купити книги на будь-який смак, також тут можна придбати електронні варіанти книг:

Також буде цікаво:   Stakelogic расширяет студию Chroma Key с помощью One Casino