Починаєте день з чашки ароматної кави? Або віддаєте перевагу чаю? Радимо вам відмовитися від цих напоїв на користь теплої води з лимоном. Ось чотири вагомі причини для цього.

Кожна людина хоче вірити в диво. У чарівну таблетку або фантастичну медичну технологію, яка вилікує нас від усіх хвороб. Але при цьому ми вперто не хочемо помічати простих і доступних засобів, які тим не менше мають чудові властивості.

  1. Вода з лимоном запускає механізм щоденної детоксикації. Лимонний сік допомагає печінці боротися з токсинами, а вода вимиває ці шлаки через систему виділення. Крім того, вода з лимоном незамінна для поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи і нормалізації кислотно-лужного балансу.
  2. Це будить ваш шлунково-кишковий тракт і готує його до прийому їжі. Всього один стакан теплої води з лимоном може значно поліпшити засвоєння поживних речовин протягом всього дня. Лимонна кислота підсилює секрецію шлункового соку, а також прискорює обмін речовин.
  3. Це призводить до втрати ваги. Лимонний сік містить пектин, який сприяє появі почуття насичення і, відповідно, зниження апетиту. Для посилення ефекту візьміть кілька часточок лимона і потріть в склянці в кашу прямо разом з шкіркою.
  4. Це усуває симптоми переїдання і розлади шлунка. Якщо напередодні ввечері ви занадто щільно повечеряли, то вранці можете прокинутися з відчуттям важкості в животі, печії і іншими неприємними відчуттями. Один стакан теплої води з лимоном позбавить вас від цих неприємностей. Вміщені в корі цитрусових флавоноїди здатні змінювати активність багатьох ферментів і мають антибактеріальну дію. До речі, в організмі людини ці речовини не синтезуються, вони надходять тільки разом з їжею.

Зверніть увагу: вода з лимоном принесе користь тільки в тому випадку, якщо у вас немає алергії на цитрусові та інших протипоказань. Так що не забудьте проконсультуватися з лікарем.

Також буде цікаво:   Як поліпшити слух