Мобільна гра Pokémon GO, яка моментально покорила користовачів та зайняла перші позиції в App Store і Google Play. З цієї статті ви дізнаєтеся, як почати грати в Pokémon GO.

Pokémon GO – це гра яка розрахована на багато користувачів і розроблена для платформ iOS і Android, створена компаніями Nintendo, The Pokémon Company і Niantic. Вона використовує технологію доповненої реальності, в створенні якої Niantic є визнаним лідером (згадайте попередню роботу Ingress).

В процесі гри користувачеві належить знаходити смішних вигаданих істот – покемонів. Але найголовніше, що робити це доведеться не сидячи вдома перед комп’ютером, а пересуваючись в реальному світі. І це в корені міняє справу.

Ходити по знайомому місту, одночасно ловлячи фантастичних монстрів, виявилося на рідкість захоплюючою справою. А ще й дуже корисним для здоров’я, так як, граючи в Pokémon GO, можна без жодних зусиль намотати ті найбажаніші 10 000 кроків.

Крім цього, в грі можна знаходити спеціальні тайники, які облаштовані в цікавих місцях поблизу і містять різні бонуси.

Зверніть увагу, що при створенні програми були використані дані, накопичені протягом життя проекту Ingress. Саме тому Pokémon GO добре орієнтується навіть на наших теренах і знає так багато цікавих об’єктів.

Pokémon GO карта

Pokémon GO карта

Зрозуміло, цим ігровий процес не обмежується. У Pokémon GO є ще змагання, захоплення точок і безліч інших цікавих фішок. Але давайте краще поговоримо про те, як встановити це диво.

Користувачам iOS необхідно змінити Apple ID на США, Австралію або Нову Зеландію.

  1. Вийдіть з поточного Apple ID на вашому смартфоні або в iTunes на робочому столі.
  2. Авторизуйтесь з вашим «іноземним» Apple ID, вас автоматично перекине в магазин відповідної країни.
  3. Тепер знайдіть в App Store гру Pokémon GO.
  4. Скачайте додаток і встановіть його. Після цього можна знову змінити Apple ID на свій реальний.

Зверніть увагу: коли гра стане доступна офіційно, доведеться видалити Pokémon GO, а потім знову встановити її вже під своїм обліковим записом. При цьому ваш прогрес не повинен обнулитися, так як він зберігається на серверах гри.

Користувачам Android встановити Pokémon GO набагато легше. Їм знадобиться тільки дозволити в налаштуваннях свого гаджета установку додатків з невідомих джерел, а потім завантажити та встановити файл гри.

Pokémon GO встановлення на Android

Pokémon GO встановлення на Android

Будьте уважні, тому що величезна популярність гри призвела до того, що вже почалося поширення файлів, заражених вірусом. Тому завантажуйте APK-файл тільки з перевіреного ресурсу.

Також буде цікаво:   Що зміниться в Instagram у 2022 році

(via: LF)