Задайте собі запитання, чи виходить у вас слідувати своїм мріям? Якщо так, то це дуже добре, але іноді це здається дуже складним завданням. А особливо якщо у вас є сім’я і діти, робота на повний робочий день, або ще гірше ви працюєте по 10-12 годин в добу, то слідувати за своєю мрією стає практично не можливо.

Тож як можна рухатись вперед? Для цього вам доведеться знайти трохи часу кожен день на те, щоб попрацювати над собою. Адже, багато людей наповнюють своє життя банальностями і безглуздістю. І витрачають на це весь всій час, і в них просто нема часу на те, щоб зупинитись і подумати. І частенько такі люди перебувають в режимі виживання.

І так, поїхали.

Щоб слідувати за своїми мріями, з самого ранку вам потрібно:

Виспатись – здоровий сон це запорука успіху, і він так само важливий як і правильне харчування. Все що буде приведено нижче, не буде мати ніякого значення, якщо ви не будете повноцінно висипатись, а це як мінімум 7-8 годин.

Молитва або медитація – це допоможе наповнити себе спокоєм та позитивним настроєм. А це особливо важливо зранку.

Зарядка – не зважаючи на той факт що людині потрібні фізичні навантаження, багато з нас просто ігнорують це. Адже це не повинні бути сильні фізичні навантаження, можна зробити гімнастичні вправи, йога, біг то що.

Харчування – сніданок повинен буди обов’язковим пунктом. Щоб бути енергійним зранку і впродовж дня, професор з університету Іллінойс Дональд Лейман рекомендує на сніданок з’їдати не менше 30 грам білків, тому плануйте свій сніданок так, щоб він містив не менше ніж 30 грам білка. Їжа багато білком допоможе залишатися активним набагато довше і ви не скоро будете відчувати голод.

Холодний душ – якщо ви будете приймати холодний душ кожного дня, то ви неодмінно будете почувати себе краще, як фізично так і морально.

Мотивуйте себе – шукайте способи дізнатись щось нове і цікаве.

Кожного ранку робіть один крок до великої цілі – поставте собі ціль, і кожного ранку маленькими кроками слідуйте до неї.

Налаштуйтесь на позитивний день, і він обов’язково буде таким!

А щоб ви ще додали?

Також буде цікаво:   Найбільш актуальні поради, як для понеділка: 25 способів прокидатися рано