Якими тільки страхами обросла лазерна епіляція волосся! Через них сотні дівчат відмовляються від шансу отримати гладку шкіру терміном на кілька років, адже це може бути і боляче, і небезпечно, і дуже дорого … Тим часом, сотні клієнток салонів живуть і горя не знають, роками не купують приладдя для гоління і воскових «екзекуцій», красуються перманентно доглянутим тілом. Давайте розглянемо найбезглуздіші міфи!

Міф 1. Лазерна епіляція небезпечна для здоров’я

Хтось переживає, що  лазерная эпиляция Харьков шкідлива лише для шкіри, інші – підозрюють її навіть в згубному впливі на внутрішні органи! Обидва припущення безпідставні. Лазерне випромінювання реагує виключно на пігмент меланін в волосяних фолікулах, що не поширюючись на шкірні покриви і не проникаючи далі вглиб епідермісу. Лазерна епіляція не залишить по собі ні ранок, ні синців, ні опіків, ні рубців.

Звідки ж взялися чутки про травмування шкіри? Якщо незадовго до візиту в салон, нехтуючи рекомендаціями фахівців, гарненько позасмагати, епідерміс насичується меланіном. Ось і починає промінь вступати в контакт саме з ним, а не з пігментом в цибулинах.

Міф 2. Лазерна епіляція – це боляче

Лазерна епіляція виконується після настройки апаратури під індивідуальні особливості клієнта: колір і густоту волосся, тип і стан епідермісу, поріг чутливості. Епіляція лазером буде працювати на частоті, оптимальної для повного усунення волосся в обраній зоні і вашого максимального комфорту. Сучасні лазери оснащуються системами охолодження, а зводити взагалі будь-які відчуття нанівець допомагає місцева анестезія.

Міф 3. Лазерна епіляція дорога

Випробували її на собі пані впевнені, що виправдано! Лазерне видалення волосся вимагає чималих витрат, але одночасно позбавить вас від інших, не менш істотних. Спробуйте прикинути, яка сума зазвичай у вас іде на підтримку гладкості шкіри за рік. А тепер помножте її в 5-7 разів. Вражає? На тлі цієї цифри епіляція лазером вже не здається занадто дорогою, та до того ж допомагає роками економити не менш корисні ресурси: сили, нерви і час!

Також буде цікаво:   Шуби 2016-2017 в Києві популярної студії дизайну хутра "Winter Fur"