Структура безпружинного матраса

Часто чи вам доводиться прокидатися і відчувати себе не зовсім комфортно? Втома після тривалого сну може бути викликана тим, що матрац, на якому ви спите, є не зовсім зручним. Щоб завжди прокидатися бадьорим, варто подбати про матрац з правильним наповнювачем. Він не тільки забезпечить комфорт, але і збережуть ваш хребет здоровим на довгі роки.

Останньою розробкою стали безпружинні матраци. Їх відмітною особливістю є:

комфорт
зручність
якість
безшумність

Який матрац вибрати?

Щоб зберегти спину здоровою, варто купити безпружинний матрац. Менеджери інтернет-магазину “Мебель-мебель” завжди готові проконсультувати вас щодо найбільш підходящої моделі. Підбір параметрів відбувається виходячи з потреб покупця. Відмінною пропозицією є матраци з кокосової койрой – для тих, хто любить більш жорсткі матраци. Цей наповнювач допомагає прослужити виробу довгі роки, зберігаючи свою форму і властивості.

Але кокосова койра – це не єдиний наповнювач, який використовується в сучасному виробництві безпружинних матраців. Найбільш часто застосовуються:

кокосова койра
піна Foam
піна Reflex Foam
піна Orgofoam
піна Memory

Залежно від необхідного ефекту, ці матеріали комбінуються один з одним.

Звертаю вашу увагу і на те, що в інтернет-магазині “Мебель-мебель” ви зможете купити ультрасучасні моделі безпружинного матраца. Безпружинні матраци давно стали одним з найпопулярніших товарів для будинку, оскільки з ними життя стає якіснішим. Обумовлено це тим, що кожен сон є здоровим.

Також буде цікаво:   Про «тремтячу» хворобу