Для автолюбителя купити бу гуму іноземного виробництва набагато вигідніше, ніж купувати нові автошини вітчизняного виробника. Це пояснюється кількома причинами.

По-перше, бу гума надходить до нас з-за кордону. Перейти по ссылке ви можете замовити собі бу гуму. За кордоном, як відомо, наприклад, в тій же Німеччині чи Бельгії не користуються зимовими шинами, висота протектора яких менше 4 мм. Тут шини з висотою протектора в 6 мм вже вважаються бу і від них позбавляються. На наших дорогах здійснювати поїздки на таких шинах цілком безпечно.

По-друге, в багатьох західноєвропейських країнах на законодавчому рівні передбачається повна заміна гуми при проходженні планового технічного огляду, при цьому неважливо – вичерпали шини свій ресурс чи ні. А, отже, вважаються бу шини відповідають всім вимогам безпеки і цілком можуть експлуатуватися на наших дорогах.

І нарешті, при проколі одного колеса іноземець робить заміну всіх 4 шин, які надходять на наші ринки в якості бу, але зі збереженням усіх початкових експлуатаційних властивостей. Саме цим пояснюється стійкий попит на шини бу зарубіжних виробників. За оцінками експертів дана тенденція буде зберігатися ще тривалий час.

Також буде цікаво:   Лучший корм для домашних кошек