Для автолюбителя купити бу гуму іноземного виробництва набагато вигідніше, ніж купувати нові автошини вітчизняного виробника. Це пояснюється кількома причинами.

По-перше, бу гума надходить до нас з-за кордону. Перейти по ссылке ви можете замовити собі бу гуму. За кордоном, як відомо, наприклад, в тій же Німеччині чи Бельгії не користуються зимовими шинами, висота протектора яких менше 4 мм. Тут шини з висотою протектора в 6 мм вже вважаються бу і від них позбавляються. На наших дорогах здійснювати поїздки на таких шинах цілком безпечно.

По-друге, в багатьох західноєвропейських країнах на законодавчому рівні передбачається повна заміна гуми при проходженні планового технічного огляду, при цьому неважливо – вичерпали шини свій ресурс чи ні. А, отже, вважаються бу шини відповідають всім вимогам безпеки і цілком можуть експлуатуватися на наших дорогах.

І нарешті, при проколі одного колеса іноземець робить заміну всіх 4 шин, які надходять на наші ринки в якості бу, але зі збереженням усіх початкових експлуатаційних властивостей. Саме цим пояснюється стійкий попит на шини бу зарубіжних виробників. За оцінками експертів дана тенденція буде зберігатися ще тривалий час.