Якісний костюм, який буде добре сидіти і довго прослужить, знайти не так-то просто. Часто висока ціна зовсім не рівнозначна високій якості. Ось сім деталей, до яких варто придивитися уважніше при покупці костюма.

Не дивіться тільки на ціну і ім’я дизайнера. Краще зверніть увагу на ці деталі, які допоможуть швидко визначити, чи гідний костюм виявитися в вашому гардеробі.

1. Шви

Вони повинні бути рівними і акуратними, без ниток які стирчать.

2. Лацкани

Відвороти не повинні бути жорсткими, занадто плоскими або пом’ятими.

3. Ґудзики

Найкраще, якщо гудзики зроблені з натуральних матеріалів: роги, перламутру, міді.

4. Кармани

Кишені, особливо якщо вони з клапанами, повинні щільно прилягати до піджака і не стовбурчитися.

5. Тканина

Тканина повинна бути з тонкої якісної пряжі, без складок і вм’ятин. Крім того, зверніть увагу на колір: він повинен бути природним, а малюнок – чітким.

6. Бортовка

Між самою тканиною піджака і підкладкою знаходиться ще один шар щільної тканини – це бортівка. Вона або пришивається до основної тканини, або приклеюється.

Ознака якості – бортівка, пришита вручну. Такий піджак довше прослужить, буде ідеально сидіти і тримати форму.
Щоб визначити, як зшитий піджак, порівняйте на дотик тканину на рукаві (в них бортівка НЕ ​​вшивається) і під нижньою петлею. Обережно спробуйте роз’єднати шари. Якщо відчуєте всередині третій шар, значить, бортівка пришита. Якщо тканина більш жорстка і щільна, ніж у рукаві, то, швидше за все, в такому піджаку бортівка приклеєна.

7. Підкладка

Правильна підкладка – з віскози або шовку. Вона повинна бути акуратно пришита.

Також буде цікаво:   Спортивные лосины и правила выбора