Ми теж вибирали між передмістям і Києвом. Зупинилися на місті Бровары — город рядом с Киевом с недвижимостью на любой вкус и кошелёк, просто на околиці.
Насправді плюси і мінуси є у кожного з варіантів.

У передмістя плюси: менша щільність заселення, кращі справи з парковками, часто більше зелені в самих дворах і вздовж вулиць. Ще частіше зустрічається індивідуальне опалення і підігрів води в будинках. Як на мене, то це плюс. Менша ціна за житло (хоча на момент нашого інвестування ціни були однакові, але це було короткочасно, наскільки я зрозумів).

У Києва плюси: міський транспорт з міськими тарифами і маршрути йдуть в різні частини міста а не просто до найближчої станції метро. Зазвичай набагато стабільніше напруга в мережі (в Києві електропостачання закольцовано, плюс несправності усувають швидше), також зазвичай краще йдуть справи з усіма мережами. Зазвичай в Києві краще інфраструктура. За місцем проживання краще вчитися і лікуватися в Києві, як правило. Якщо існує зелена зона якась, то в межах Києва у неї значно більше шансів уціліти. У передмісті лісу вирубуються нещадно. Працюють міські комунальні служби. Працює безкоштовна доставка по багатьом пунктам саме по Грод, на передмістя же часто це не поширюється, таксі їздить по міському тарифу.

Взагалі краще дивитися що для Вас більш, а що менш важливо і вирішувати для своєї конктретной ситуації.

Також буде цікаво:   12 побутових секретів, знання яких роблять життя зручнішим