Коли ви купуєте якусь річ, ви напевно сподіваєтеся, що вона принесе вам користь. Купівля матраца – не виняток, оскільки від того, наскільки хороший матрац ви виберете, залежить якість вашого відпочинку. Ви ж не хочете маятися безсонням, відчувати болю в спині і шиї і мучитися головним болем? Тоді вам доведеться витратити трохи часу, переглянути особисто різні матраци для сну, поцікавитися, чим відрізняються латексні матраци і матраци вакуумні і, врешті-решт, вибрати матрац з каталогу матраців на сайті Matrasik, який відповідає всім вашим очікуванням.

Матраци спальні пружинні та безпружинні матраци: який матрац вибирати?

Насправді, пружинні матраци для сну сьогодні зустрічаються досить рідко. Тим не менш, вони є і їх основна перевага в тому, що це матраци недорогі. Сама ж конструкція подібного матраца передбачає наявність великої кількості пружин, що підтримують форму.

Назвати пружинні матраци хорошими можна за умови їх регулярної заміни. І до того ж якщо ви обмежені в фінансах і вибираєте саме матраци недорогі, то пружинні матраци стануть ідеальним варіантом. Однак пам’ятайте, що такі матраци для сну швидко втрачають форму, виготовляються з не надто якісних матеріалів і частенько заподіюють сплячій на них людині ряд незручностей.

Найбільш популярні все-таки безпружинні матраци, які представлені в воістину вражаючому різноманітті.

Сьогодні на ринку ви можете вибрати матрац водяний, повітряний або навіть латексний. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Наприклад, водяні безпружинні матраци спальні сприяють досить комфортному відпочинку, але часом через особливості людського тіла не дають воді розподілитися правильно, викликаючи дискомфорт. Повітряні матраци для сну дуже зручні і забезпечують підвищений комфорт. Але хороший матрац повітряного типу коштує дуже дорого. Латексні безпружинні матраци виготовляються з натурального матеріалу, але, на жаль, ці матраци схильні вбирати вологу, але не віддавати її, і вже через 4-5 років такий матрац просто розсипається.

Втім, на сучасному ринку матраців можна вибрати матрац ще одного типу – зі штучного латексу або з мінімальним вмістом справжнього.

Безпружинні матраци зі штучного латексу – турбота про власний комфорт

Безпружинні матраци зі штучного латексу або з мінімальним вмістом натурального латексу дійсно багато в чому випереджають інші типи матраців.

Маючи пористу структуру, хороший матрац зі штучного латексу створює ефект тисяч мікропружин. Подібні латексні матраци на порядок вище всіх інших представлених на ринку моделей.

Також буде цікаво:   Як переконати людину в його неправоті

Вибрати матрац правильно: ціна або власні переваги?

Багато, вирішивши купити хороший матрац, вважають, що матраци недорогі якісними не можуть бути в принципі і варто вибирати тільки найдорожчий варіант. Насправді вибрати матрац просто по вартісної шкалою не вийде. Так чи інакше доведеться орієнтуватися на власні потреби.

По-перше, відразу вирішите, чи будете ви купувати пружинні або безпружинні матраци. Зрозуміло, що перші – це недорогі матраци, навіть дешеві, але другі однозначно виграють за якістю, не вимагаючи надмірних витрат.

По-друге, якщо ви хочете купити ортопедичні лікувальні матраци для сну, то робіть це тільки з дозволу ортопеда. У всіх інших випадках можете орієнтуватися на свої смаки і гаманець, оскільки безпружинні матраци зазвичай цілком непогано справляються зі створенням комфортних умов для сну і відпочинку.

Вирішувати, звичайно, вам. Але будьте впевнені, що правильно вибраний матрац сьогодні – це отримання повноцінного відпочинку на багато років вперед.