Багатьом з нас знайоме відчуття, коли вранці не хочеться вилізати з під ковдри. Про те, багатьох цікавить те, як прокидатись легко і радісно, а не з муками і мріями про те, щоб день скоріше закінчився.

1. Забудьте фразу «Я посплю ще п’ять хвилиночок». Вставайте відразу по дзвінку будильника і намагайтеся прокидатися в один і той же час. Повірте, ваш організм скаже вам спасибі.

2. Ранкові тренування повинні бути для вас в пріоритеті. Перші кілька днів або навіть тижнів будуть для вас важкими. Але незабаром ваше тіло звикне до ранкових пробіжок або, наприклад, до занять йогою. Незалежно від того, якими вправами ви будете займатися під час ранкового тренування, фізична активність дасть вам потужний заряд бадьорості, який буде з вами протягом усього дня.

3. Відкрийте вікно, коли прокинетеся, або спіть з відкритим вікном. Сонячне світло і свіже повітря наповнять вас природною енергією, від якої ви вже точно відчуєте себе бадьорим і повним сил.

4. Складіть собі графік сну для вихідних днів. Всі ми знаємо, як важливо дотримуватися режиму сну: так ми не тільки швидше засинаємо, але й легше прокидаємося. Навіть незважаючи на те, що у вихідні ми часто лягаємо спати пізніше, а вранці любимо поніжитися в ліжку подовше, постарайтеся і для вихідних скласти собі графік сну. Зрозуміло, що ви будете час від часу відхилятися від нього, але намагайтеся, щоб ці відхилення були масштабними.

5. Заведіть звичку відразу ж після пробудження робити 3-5 глибоких вдихів. Так ваш організм насититься киснем, плюс до всього це буде своєрідним сигналом вашому тілу про те, що ви прокинулися.

6. Опустіть ноги з ліжка. Це відмінний і швидкий спосіб перейти з режиму сну в режим неспання.

7. Змініть мелодію будильника. Сьогодні нам доступні мільйони мелодій. Поставте на будильник таку пісню, від якої вам захочеться встати і з посмішкою почати новий день, а не ту, від якої вам знову захочеться заснути.

8. Прийміть душ. І нехай ваш душ буде контрастним: чергуйте гарячу і холодну воду, і ви помітите, як добре це допомагає вам прокинутися.

9. Подбайте про все необхідне з вечора. Дуже часто ми не хочемо вставати вранці, тому що знаємо, що нам належить купа справ. Полегшіть собі завдання: зберіть сумку, упакуйте обід на роботу, погладьте речі і відправте необхідні електронні листи з вечора. Так ви зробите своє пробудження легким і приємним без повсякденної суєти.

Також буде цікаво:   Вчені виявили збудника коронавіруса

10. Прокидайтеся з очікуванням чогось приємного. Це може бути що завгодно: улюблений омлет, думка про те, що зараз ви поїдете снідати в затишну кав’ярню чи проведете півгодини в тиші і спокої.