Знайомтеся – це Нік Вуйчіч. Він народився в 1982 році в Мельбурні. Вагітність його матері протікала нормально, і тому коли на світ з’явилася дитина без рук і ніг, це стало справжнім шоком для його батьків. Через роки Нік став одним з найпопулярніших ораторів, які відкривають людям очі на те, що вони здатні багато чого змінити у своєму житті.

Будучи дитиною, щовечора Нік молився Богу і просив його: «Дай мені руки і ноги!» Він плакав і сподівався, що, коли прокинеться вранці, руки і ноги вже з’являться. Батьки купили йому електронні руки. Але вони були занадто важкими, і хлопчик так і не зміг ними скористатися. У 8 років він захотів померти, але не зміг зважитися на цей крок. У 15 років він уже знав, чим хоче займатися і чому присвятити своє життя. У 19 років почав свій шлях.

Нік навчився всьому: він сам одягається, чистить зуби, причісується, самостійно друкує на комп’ютері зі швидкістю 43 слова в хвилину, чудово плаває, займається серфінгом, грає в гольф, катається на скейтборді, і найголовніше – він допомагає людям!

Нік отримав дві вищі освіти. Він чудовий оратор. Він відвідав багато країн, його історію чули мільйони людей – на бізнес-форумах, в школах, будинках для людей похилого віку, в церквах і в’язницях. Він виступає близько 250 разів на рік, постійно дає інтерв’ю різним телекомпаніям по всьому світу.

Нік є президентом благодійної організації «Життя без кінцівок», крім того, у нього своя компанія по мотиваційним виступам, яка називається «Attitude Is Altitude».

Книга «Життя без кордонів» – це надихаюча, емоційна розповідь про те, як подолати труднощі, відчай, повірити в себе і стати щасливим. Нік відверто розповідає про свої фізичні проблеми і переживання. Йому було потрібно немало років, щоб навчитися бачити в своїх проблемах не перешкоди, а можливість зростання, ставити перед собою великі цілі і завжди досягати бажаного. Без рук і ніг, він навчився підніматися в усіх сенсах цього слова. Він сформулював правила життя, які допомогли йому, і тепер він ділиться ними з читачами в книзі «Життя без кордонів».

Також буде цікаво:   8 причин читати більше художньої літератури