Microsoft оновила умови використання Windows Store. Згідно з ними, в офіційному магазині додатків тепер заборонено публікувати емулятори класичних ігор для інших платформ.

«Додатки, які емулюють ігрові системи, заборонені для всіх родин пристроїв», – йдеться в оновленні. Це стосується Windows Phone, Windows 10 і Xbox One.

Раніше в Windows Store були присутні Nintendo Entertainment System, Sega Genesis і Nintendo 64. Тепер з сервісу, наприклад, зник додаток Universal Emulator від NESbox, яке підтримують вищезгадані системи, а також Game Boy Color і Game Boy Advance.

У NESbox і Microsoft склалися важкі стосунки. У минулому році Universal Emulator пройшов процес сертифікації і став доступний на Xbox One. Через кілька днів емулятор був видалений з офіційного магазину. Схожа доля спіткала Win64e10, емулятор Nintendo 64.

Найімовірніше, Microsoft прийняла таке рішення, щоб уникнути будь-якої потенційної юридичної відповідальності. Якби редмондський гігант продовжив поширювати емулятори через свій магазин, то компанії на кшталт Nintendo могли б подати на Microsoft у суд за активну участь і отримання вигоди з порушення авторських прав.

Також буде цікаво:   Усі смартфони Xiaomi отримали неймовірну особливість