Запрошуємо містян та гостей м. Києва відвідати сольний фортепіанний концерт 11-річної Христини Михайліченко, яка виконуватиме класичні музичні композиції (у репертуарі юної піаністки – твори Мирослава Скорика, Ференца Ліста, Фридерика Шопена та інших відомих композиторів).

Христинка почала свою музичну кар’єру доволі рано, від чотирьох років дівчинка вже займалася грою на фортепіано. Щоправда, тоді в родині Михайліченків не передбачали, що Христинчин талант розів’ється настільки потужно.

Натхненням і «місцем сили» для Христинки був і залишається рідний Крим із його безмежними морськими просторами й сліпучим сонцем… Проте після російської окупації півострова родина Михайліченків змушена була переїхати на материкову Україну, оскільки жити в умовах ненависті, страху й ворожнечі для цих щирих і приязних людей було б просто нестерпно!

На сьогодні Христина виступає в музичних академіях і на провідних сценах не лише України, а й далеко за її межами: дівчинка побувала з концертами в Антверпені, Брюгге, Брюсселі, Відні, Вашингтоні, Нью-Йорку, Парижі, Стамбулі, а також у містах Бельгії, Нідерландів і Німеччини. Юна піаністка – учасниця благодійних і соціальних проектів в Україні, а міжнародним визнанням її неабиякого таланту є безліч Перших премій і Гран-прі, отриманих на конкурсах світового рівня.

Історія Христини та її дружної родини захоплює й вражає, мабуть, саме тому творчий колектив «Крим. Реалії» створив документальний фільм із поетичною назвою «Христина. Кримське соло», присвячений юній кримчанці і її рідним.

Не проґавте унікальної нагоди насолодитися віртуозною грою Христинки й завітайте до Мистецького салону КНУ ім. Тараса Шевченка вже цього вівторка!

Захід відбудеться: 11 квітня 2017 року, о 17:00.
Орієнтовна тривалість концерту: 17:00 – 18:00.
Місце проведення концерту: м. Київ, вул. Володимирська, 60, Головний корпус Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, 3 поверх, Мистецький салон.
Умови участі: безплатно, із собою мати документ, що засвідчує особу (для пред’явлення на прохання співробітників охорони ВНЗ).
Контактний телефон: (044) 239-33-36.

Також буде цікаво:   У Чорнобильській зоні відкриють історичну садибу