Своєчасне відвідування проктолога необхідне при найменших проявах будь-якого дискомфорту в доволі делікатній частині тіла людини. Якщо вчасно звернутись до лікаря, тоді він заздалегідь може виявити проблему яка тільки починається. Завдяки цьому встановлюється діагноз і проводиться лікування.
До якого ж проктолога в місті Києві можна звернутись?
Наприклад, можна у Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні. Воно вже тривалий час надає послуги в сфері діагностування, а також лікування різноманітних захворювань товстого кишківника та анального отвору. Той кого цікавить більше інформації про послуги, а також про саме відділення може зайти на їх сайт proctolog.ua і там отримати для себе всю необхідну інформацію.
У відділенні проктології завжди говорять про те, що вся їх діяльність проводиться виключно в інтересах пацієнтів. Висока якість життя людини, обумовлене рівнем його здоров’я – головна цінність для кожного співробітника відділення. Тут застосовують кращі досягнення міжнародної медичної практики, співробітники регулярно вдосконалюють свої навички в провідних центрах світу. Той хто хоч раз відвідав Відділення проктології, той на свої очі переконався в тому, що тут створені всі умови для комфорту кожного пацієнта.
Співробітники – також важлива складова Відділення проктології, тим паче, що кожен фахівець це експерт у своїй сфері діяльності, тому тут безмежно цінують професіоналізм всієї команди спеціалістів, допомагаючи вдосконалюватися, щодня бачачи результати своєї праці і надихаючись на нові досягнення.
Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні надає послуги діагностики та лікування захворювань товстого кишечника, анального каналу та промежини. Лікарі готові провести терміновий або плановий огляд, надати діагностику захворювань товстої кишки і всього шлунково-кишкового тракту, видати рекомендації з лікування і профілактики наявного захворювання. Звертайтеся за консультацією до проктолога, якщо вас турбують:
- печіння, свербіж, біль в задньому проході, виділення крові;
- порушення стільця у вигляді закрепів, діареї, чергування діареї та запорів;
- помилкові позиви до дефекації, нетримання калових мас та газовиділення;
- наявність патологічних домішок у калі (кров, слиз, гній) і періодична або постійна біль в животі;
- здуття живота і бурчання;
- випадання гемороїдальних вузлів;
- наявність ущільнення, свища, почервоніння шкіри в області заднього проходу і промежини.
Не дивно, що людина, зіткнувшись з такими симптомами, не поспішає записатися на консультацію до фахівця. І даремно, адже якщо затягувати час, тоді ситуація з кожним днем буде ускладнюватись, що не сприятиме в подальшому до ефективного лікування. Лікарі, в тому числі й проктологи, завжди говорять про те, що вчасне звернення по допомогу значно пришвидшує час та шанси видужування.
Тому не варто відкладати у довгу скриню візит до проктолога, особливо якщо є якісь скарги про які сказано вище. Також слід звертатись до спеціалістів своєї справи, до лікарів-професіоналів, які мають за спиною великий досвід роботи. Саме такі спеціалісти працюють у Відділенні проктології Київської обласної клінічної лікарні, які проведуть фахове обстеження. Але найголовніше, медичні працівники зможуть поставити діагноз та призначити курс лікування.