Мережеві джерела повідомляють про те, що китайська компанія Lenovo може відмовитися від проекту гібридного ноутбука Yoga Book під управлінням операційної системи Chrome OS.

Незвичайний портативний комп’ютер Yoga Book дебютував на виставці IFA 2016. У цього пристрою немає звичної клавіатури – на її місці розташовується напівматова сенсорна панель з нанесеною розміткою для клавіш і їх підсвічуванням. При натисканні на спеціальну кнопку ця поверхня перетворюється в графічний планшет, який базується на технології компанії Wacom.

Зараз існують дві модифікації Yoga Book: одна з них базується на Windows 10, інша – на Android 6.0 Marshmallow. Ціна становить відповідно від 550 і 500 доларів США.

В кінці минуло року з’явилися дані, що Lenovo також планує випуск Yoga Book на базі Chrome OS. Відбутися це нібито повинно було в поточному році.

Але тепер мережеві джерела повідомляють, що на проекті хромбука Yoga Book, схоже, поставлений хрест. Пов’язано це може бути зі складністю використання платформи Chrome OS в парі з сенсорною панеллю, що замінює клавіатуру. До речі, багато оглядачів критикують це рішення за незручність швидкого набору тексту і фактично неможливість друку «наосліп».

Також буде цікаво:   Мрія мільйонів: Nokia X8 став бюджетним преміальним смартфоном