Часом без картини в інтер’єрі або цікавої фотографії приміщення виглядає буквально бляклим і прісним. Дизайнери відзначають: грамотно обрані полотна вдихнуть в квартиру життя і наповнять її змістом.

Підбираємо картину під інтер’єр

Останнім часом популярність здобули не маленькі або стандартних розмірів полотна, а буквально величезні, як килим. Звичайно, подібна тенденція підходить не всім, але багато хто вважає її досить вдалим рішенням для сучасного інтер’єру.

Помилково вважати, що великі картини підходять суто для просторих приміщень. Насправді тепер на подібні забобони стало все одно. Головне – не розмір картини, а картина. Якщо вона виконана в кольоровій гамі і техніці, що не суперечить інтер’єру, розмір приміщення стане абсолютно неважливим.

Картини в інтер’єрі бувають різними. Найчастіше люди, вибираючи полотно під інтер’єр, що за посиланням https://art-holst.com.ua/galereya-kartin, віддають переваги яскравим предметів мистецтва, оживляючим обстановку і фактично є акцентними елементами. Яскраве полотно на стіні ідеально виглядає в кімнаті, оформленої в стилі контемпорарі або мінімалізм – у нейтральному оформленні. В принципі при виборі подібної картини техніка її виконання або те, що написано на полотні, значення не має. Головне – буйство фарб, несподіване поєднання відтінків.

Якщо приміщення маленьке, реально схитрувати і повісити об’ємно-просторову картину. Не бійтеся, кілька великих картин нейтральної кольорової гами не зіпсують кімнату, навпаки, вони візуально розширять її межі. На полотні з підрамником може перебувати як панорамний або перспективна картинка, написана художником від руки, так і нанесена за допомогою фотодруку. Особливої ​​різниці немає. Але, звичайно, спостерігати дійсно за предметом мистецтва в інтер’єрі приємніше.

Картина може не суто розбавити інтер’єр приміщення, а й задати настрій людині, що знаходиться в ньому. Наприклад, картина з апетитною стравою на стіні в кухні може поліпшити апетит. А полотно зі спокійною абстракцією, що висить в кабінеті, допоможе зосередитися.

Звичайно, обмежень при виборі картини в інтер’єр не існує. Правда, варто на хвилину зупинитися, визначаючись з сюжетом, і подумати: можливо, обрана вами картина зможе вигідно підтримати загальний стиль приміщення. Дизайнери відзначають: для стилю ар-деко, наприклад, підходять трохи богемні полотна, а для лофт – постери і графіті.

Цікавий спосіб моментально розбавити інтер’єр приміщення і прикрасити чимось порожню стіну – модульні картини. Фактично це кілька полотен, що утворюють єдине зображення і висять дуже щільно один до одного. Повірте, звучить буденно, виглядає неймовірно стильно.

Також буде цікаво:   Як спекти справжній хачапурі в домашніх умовах