Фотошпалери – це простий і ефективний спосіб додати інтер’єру родзинку, з їх допомогою будь-який офіс або житлове приміщення стане особливим і стильним.

Раніше цей вид обробки був популярний, потім про нього трохи забули, зараз же він знову увійшов в моду. Але якщо кілька десятиліть тому на стіни клеїли зображення природи, то зараз вибір малюнків широкий, крім того, звичні плоскі шпалери доповнили сучасні шпалери і навіть 5д варіанти.

Правила поклейки фотошпалер

Щоб фотошпалери стали окрасою приміщення, необхідно правильно їх підібрати і наклеїти. В іншому випадку матеріал може зіпсувати навіть найкращий інтер’єр. Ні в якому разі не слід необдумано обклеювати будь-яку стіну, тим більше кілька.

Сучасні дизайнери наполягають на тому, що на фотошпалерах потрібно зробити акцент. Місце поклейки і малюнок необхідно ретельно вибирати, з огляду на розміри і пропорції кімнати, її призначення, колірну гамму, розташування меблів. Правильно наклеєні шпалери можуть дивним чином перетворити приміщення.

Для тих, хто прагне до унікальності та неповторності, існує авторський оздоблювальний матеріал. Фахівці роздрукують будь-яке зображення з вашого особистого архіву або ж по вашому ескізу. В цьому випадку можна бути впевненим в тому, що таких фотошпалер більше не має ні у кого.

Де купити найкращі фотошпалери

Прості і 3д шпалери продаються в багатьох магазинах, як звичайних, так і онлайн. Ціна на них може істотно відрізнятися. Але потрібно враховувати, що тільки матеріал вищої якості буде виглядати красиво і прослужить довго. Тому тим, хто прагне зробити інтер’єр стильним і при цьому не хоче незабаром переклеювати зіпсовані шпалери, не варто економити на покупці.

Висококласні оздоблювальні матеріали можна придбати в інтернет-магазині https://walldeco.ua/fotooboi-kiev. На сайті представлений величезний вибір самих різних фотошпалер на будь-який смак, як для дорослих, так і для дітей, є серед них і 3д фотошпалери. Деякі з них здатні не тільки прикрасити приміщення, але і візуально збільшити його, наприклад, картинка з горизонтом, морем, космосом або лісом.

Також можливе виготовлення 3д шпалер на замовлення. Зображення на них може бути будь-яким: від пейзажу до фото господаря або шедевра живопису. Це дає можливість тим, хто не хоче обмежувати свою фантазію, надати своєму житлу індивідуальність і реалізувати найсміливіші ідеї.

Будь-які фотошпалери на стіну слід підбирати ретельно, адже дивитися на них чекає довгий час. Широкий асортимент інтернет-магазину дозволяє вибрати для себе ідеальний малюнок або ж замовити власний.

Також буде цікаво:   Заказ дизайна квартиры - основные преимущества