Паралельно з підготовкою до святкування свого 20-річчя Google розповіла про нові можливості пошукової системи.

У пошуковій видачі з’являться так звані «картки активності» – блоки з посиланнями по темі, які користувач відкривав під час минулих запитів. Щоб зайвий раз не відкривати історію браузера. Якщо запропоновані посилання виявляться не надто корисні, функцію можна буде відключити.

Друга зміна – колекції, куди користувач може зберігати результати пошуку. Наприклад, під час планування поїздки це може бути інформація про готелі, цікаві місця для відвідування, місцеву їжу і так далі. Алгоритми Google також рекомендуватимуть схожий контент для більш повного розкриття теми.

На початку року корпорація запустила AMP-історії в пошуку. Тепер штучний інтелект навчився створювати їх автоматично, а значить, «історій» стане ще більше. Поки Google фокусує свою увагу виключно на зірках шоу-бізнесу і відомих спортсменів, але це тільки початок.

Розробники також додали блок з релевантними відео. Наприклад, якщо користувач шукає інформацію про заповідник або національний парк, йому покажуть ролики про найцікавіші місця на території. Коли тема дуже обширна, результати будуть автоматично ділитися на підтеми за результатами запитів.

Пошук картинок інтегрують з сервісом Google Lens – після натискання кнопки штучний інтелект буде визначати об’єкти на зображенні і пропонувати схожі результати.

Всі ці оновлення стосуються пошуку на сайті, але Google поворожили і над своїм додатком для смартфонів. «Розумна» стрічка новин тепер називається Discover і пропонує більше налаштувань для керування відображенням контенту. Тут з’явиться ще більше відео, а заголовки над картками пояснять, чому користувач бачить саме цю тему.

Крім новин в Discover будуть з’являтися просто корисні матеріали. Під час поїздок це можуть бути статті з інформацією про місця, де варто побувати. Про це повідомляє TNW, Google.

Google відзначає свій день народження 27 вересня, хоча сама компанія була зареєстрована 4 вересня 1998 року.

Також буде цікаво:   Нове дослідження спростувало користь інтервального голодування для схуднення