Ми уже писали подібний матеріал на цю те. Ось кілька додатків з безкоштовними книгами.

  • Bookmate та інші додатки великих сервісів. Їх бібліотеки налічують 30 000 – 50 000 безкоштовних текстів книг. Але є нюанс: в основному це твори класиків.
  • «Google Play Книги» і Apple Books. Тут ви знайдете класичні твори, а також книги незалежних авторів, але іноді зустрічаються і популярні новинки.

Також варто звернути увагу на онлайн-бібліотеку:

  • Project Gutenberg – відома бібліотека, де ви знайдете книги в різних форматах англійською та іншими іноземними мовами.

Вікіджерела

Це вільна бібліотека. У «Вікіджерела» тексти може додавати хто завгодно, в тому числі і бібліотеки, що вони і роблять в рамках грантів. На ресурсі можна знайти прозу, вірші, підручники і навіть періодику давно минулих днів.

Перейти на сайт →

Як безкоштовно читати паперові книги

Обмінюватися з друзями

Спосіб, знайомий з дитинства. Ви даєте комусь почитати свої книжки, а він натомість ділиться з вами. Головне – стежити, щоб видання поверталися до законних власників, інакше може виявитися, що вам більше нічим обмінюватись.

Зайнятися Буккроссингом

«Прочитав сам – передай іншому» – девіз руху по обміну книгами. Найчастіше точки буккросингу є в антикафе і подібних до них закладах.

Щоб цей метод працював, треба не тільки брати книгу почитати, але і передавати її далі.

Записатися в бібліотеку

Бібліотеки все ще працюють, і там як і раніше видають книги, причому і сучасні теж. Напевно у вас поблизу є така установа. Загляньте туди, якщо не хочете витрачатися.

Також буде цікаво:   Інтерв'ю вірусолога Євгенія Куніна, яке потрібно відправити всім, хто думає, що коронавірус створений штучно