В самій Швеції такий тренажер називається «en ribbstol», що дослівно перекладається як «рама з поперечиною». Але сьогодні ця назва вже не зовсім актуальна для тих вдосконалених снарядів, якими є сучасні шведські стінки, більш детальніша інформація про шведські стінки на http://ladas.com.ua/lin_vd/. Як правило, практично всі виробники включають в комплект ряд додаткових пристосувань, наприклад, канат, кільця, сходи з мотузковими перекладинами і інші, причому ви можете самі скласти потрібний вам комплекс, який підійде і вашій дитині, і за габаритами «впишеться» в вашу квартиру .

Численні магазини, що спеціалізуються на продажі спортивних товарів, пропонують шведські стінки, виготовлені з металу або дерева, одним з таких інтернет-магазинів являється http://ladas.com.ua/ .

Якому матеріалу віддати перевагу?

Ставлячи це питання консультанту, батьки отримують, як правило, стандартну відповідь: дитяча шведська стінка повинна бути дерев’яною. Справа в тому, що такий тренажер безпечніше металевого – його поручні не такі слизькі, а значить, ризик отримати травму на шведській стінці з дерева набагато нижче. Якщо у вас ще залишаються сумніви з приводу безпеки самого матеріалу, то на цей всі експерти одностайні – шведські стінки виготовляються з абсолютно нетоксичних, екологічно безпечних порід дерева, а всі деталі мають обробку найвищої якості.

Як тільки ви потрапите в спортивний магазин і почнете цікавитися варіантами моделей шведських стінок для своєї дитини, на вас обрушиться цілий потік рекламних закликів, частина з яких, природно, може не повністю відповідати дійсності. Тому батькам потрібно бути пильними, не піддаватися на маркетингові виверти і уважно вивчити всю документацію на пропонований товар (включаючи всі необхідні сертифікати – від гігієнічного до сертифікатів, що підтверджують якість). Також необхідно переконатися в надійності кріплень, якості збірки, досить міцному з’єднанні деталей і наявності абсолютно гладкої, професійно відшліфованої дерев’яної поверхні – важливо виключити занози і подряпини.

Зрозуміло, консультант буде пропонувати вам розширити комплектацію шведської стінки і в якості додатків запропонує пристосування, про які ми вже говорили – канати, поперечини, гімнастичні кільця. Включати їх до складу вашого спортивного куточка чи ні – вирішувати тільки вам. Будь-якій дитині такі доповнення будуть до душі, до того ж ви зможете значно урізноманітнити вправи, які він зможе виконувати на шведській стінці, чергуючи з іншими снарядами.

Також буде цікаво:   Игровой автомат Спарта в ПМ Казино