Цього року компанія Samsung виводить на ринок не один, а відразу два флагманських смартфона. З Galaxy S6 Edge ми вже познайомилися, настала черга Galaxy S6. Ця модель призначена для тих, кому загнуті краї дисплея здаються аж надто екстравагантними, і є прямим спадкоємцем Galaxy S5.

Діапазон цін: 13 770 – 26 716 грн

Дизайн, матеріали і зручність використання
У плані дизайну Samsung Galaxy S6 є практично повною копією S6 Edge, але його корпус виконаний у класичному для сенсорних смартфонів формфакторі.

Дисплей тут плоский, а сам зовнішній вигляд пристрою ближче до минулих флагманам Galaxy. В Samsung, незважаючи на бажання піти від старого дизайну, все-таки зберегли якусь спадкоємність.

Тому якщо навіть заклеїти на лицьовій панелі логотип компанії, бренд буде вгадуватиметься безпомилково. Справа в тому, що в Samsung завзято зберігають у флагмани такі елементи дизайну як вид решітки розмовного динаміка і механічна клавіша «Додому». Саме вони, незважаючи на всю свою непомітність, формують для самсунг s6 впізнаваний вигляд.

В цілому, дизайн нового флагмана Samsung значно краще за своїх попередників, у порівнянні з ними він став виглядати акуратніше.

Матеріали корпусу в Galaxy S6 такі ж, як в S6 Edge. Лицьова і тильна панелі смартфона прикриті захисним склом Gorilla Glass 4. А сам корпус обрамляє рамка з авіаційного алюмінію.

Корпус в Galaxy S6 не розбирається, тому швидко змінити батарею вийде. Зате це дозволило зробити його монолітним, тут немає навіть найменшого натяку на люфт, всі деталі підігнані дуже щільно.

Завдяки округленим гранях корпусу Samsung Galaxy S6 відмінно лягає в руку. При першому контакті зі склом і гранями корпусу смартфона здається, що вони занадто слизькі. Тим не менш, на практиці, за тиждень використання пристрій жодного разу не вислизнуло з рук.

Працювати з Galaxy S6 дуже комфортно, всі клавіші на корпусі розташовані там, де їх очікуєш побачити, особливо в смартфоні Samsung.

Розміри S6 становлять 143,4 × 70,5 × 6,8 мм, при вазі 138 грам. Апарат трохи вище, ніж Galaxy S5, але помітно вже і тонше його.

Дисплей
У Samsung Galaxy S6 використовується 5,1-дюймовий сенсорний Super AMOLED дисплей, роздільна здатність якого становить 2560х1440 точок. Дана діагональ в парі з настільки високим дозволом дозволяють екрану формувати зображення з щільністю 577 точок на дюйм.

Це дуже високий показник для смартфонів. Картина на дисплеї Galaxy S6 виглядає просто чудово.
Передача кольору екрана S6, завдяки матриці Super AMOLED, може значно відрізнятися в залежності від налаштувань. Всього Samsung пропонує чотири режими відображення дисплея: «Адаптивний», «Кіно AMOLED»,

Найбільш реалістично кольори передаються останніми двома, але от любителям насичених відтінків краще підійдуть перші два.

Платформа і продуктивність
В основі Samsung Galaxy S6 лежить 14-нанометровий 64-бітний процесор Exynos 7420, виконаний за схемою bigLITTLE і ділиться на 4 + 4 ядра, високопродуктивні з частотою 2,1 ГГц, а також енергозберігаючі з частотою 1,5 ГГц. За обробку графіки відповідає чіп Mali-T760. Доповнює все це 3 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4, а також вбудоване сховище на 32/64/128 ГБ, залежно від версії смартфона. Слота для карт пам’яті microSD в пристрої немає. Все це дозволяє Galaxy S6 демонструвати дуже хорошу продуктивність, як у реальному використанні, так і в синтетичних тестах. У AnTuTu смартфон набирає більше 63 тис балів, а в Geekbench 1375 балів при обчисленнях на одному ядрі і 4570 в багатоядерному режимі роботи.

Також буде цікаво:   20 кращих смартфонів 2018 року по версії Business Insider

В цілому, продуктивності Samsung Galaxy S6 вистачить з великим запасом.

Камера
Основна 16-мегапіксельна камера Galaxy S6 має досить велику, як для смартфона, діафрагму f / 1.9 (для порівняння, в Galaxy S5 була f / 2.2), а також оснащується системою оптичної стабілізації зображення. Здатність об’єктива камери пропускати більше світла позитивно позначилося на якості знімків.

Музика
У Galaxy S6 використовується операційна система Android 5.0.2, детальний огляд якої можна прочитати у нас на сайті. Разом з нею в смартфоні також встановлена оновлена версія інтерфейсу Samsung, який включає в себе новий плеєр. Він зберіг функціональність попередніх версій, включаючи настройки еквалайзера і технологію Adapt Sound, але має більш простий і зрозумілий інтерфейс. Звучить смартфон через новий плеєр дуже добре, і хоча рівня гучності в Galaxy S6 вистачає, хотілося б мати більший його запас.

Зовнішній динамік в смартфоні дуже гучний, його буде достатньо не тільки для того, щоб не пропустити дзвінок, але і для виведення музики.

Пульсометр
Поруч з блоком камери в Galaxy S6 знаходиться віконце датчика серцевого ритму.

З його допомогою в програмі S Health користувач може вимірювати свій пульс, а також рівень стресу. У порівнянні з пульсомірів в S5, в новому флагмані він став працювати швидше, хоча його точність все ще викликає запитання.

Крім цього, додаток S Health обзавелося новим дизайном і додатковою функціональністю. Тепер у ньому, крім відстеження такий фізичної активності, як ходьба, біг, їзда на велосипеді, також можна вимірювати рівень кисню в крові, додавати кількість випитої води і чашок кави.

Сканер відбитків пальців
Дактилоскопічний сканер в смартфонах Samsung вперше з’явився в минулому році з релізом флагмана Galaxy S5. Тоді компанія використовувала датчик, який сканував відбиток при проведенні пальця. Це не завжди було зручно робити, тому в Galaxy S6 сканер відбитків пальців спрацьовує при торканні. Працює він тепер практично ідеально.

Автономність
У Galaxy S6 використовується трохи менший, ніж в S6 Edge акумулятор ємністю 2550 мАг. Незважаючи на це, смартфон показує схожий рівень автономності. При середньому навантаженні він може пропрацювати близько 20 годин, а при високій до 22% розряджається до 12 годин.

Однією з переваг даної моделі є можливість швидкої зарядки Samsung Adaptive і Qualcomm Quick Charge 2.0. При 10% заряду до 25% смартфон заряджається за 10 хвилин, що дозволяє йому пропрацювати ще приблизно 4 години.

Бездротова зарядка в Galaxy S6 підтримує відразу два популярних стандарту WPC 1.1 і PMA 1.0, що спрощує вибір зарядних поверхонь.

В підсумку
У порівнянні торішнім флагманом, Samsung Galaxy S6 вийшов краще практично за всіма параметрами. Він приємніше виглядає і відчувається в руках, а також швидше і зручніше в роботі. З автономністю, на жаль, дива не сталося, тим не менше, її буде достатньо для повноцінного дня роботи. У підсумку, Galaxy S6 по праву можна назвати одним з кращих смартфонів, доступних сьогодні в Україні.

Сподобалося:

+ Дизайн
+ Матеріали
+ Якість збірки
+ Ергономічность
+ Дисплей
+ Продуктивність
+ Камера
+ Android 5.0

Сканер відбитків пальців

+ Швидка зарядка
+ Бездротова зарядка

Не сподобалося:

– Ні слота для карт пам’яті
– Ціна не для всіх