Оформлення інтер’єру невеликої квартири дозволяє максимально розкрити талант дизайнера. Саме це завдання змушує пробудити фантазію і креативність, проявити всі свої здібності. Фахівці з пермської дизайнерської студії Allarts-Design здивували оригінальним підходом до вирішення вічної проблеми невеликого житла.

one-room-apartment-2

Однокімнатна квартира, знаходиться на двадцять другому поверсі цегляної будівлі. Господиня мало час проводить вдома, багато подорожує по Європі, а тому їй захотілося чогось стриманого й елегантного, наприклад, інтер’єру в скандинавському стилі.

one-room-apartment-11

Побілені цегляні стіни кімнат і відкрита червона кладка в коридорі створюють неповторний фон з унікальною текстурною красою. По всьому будинку декор простий, в мінімалістському стилі, з оригінальними акцентами в одну колірну гаму.

one-room-apartment-5

Щоб позбутися від непотрібних стін і уникнути дроблення простору на невеликі зони, дизайнери вирішили велику кімнату розділити на вітальню, спальню і кухню за допомогою скляних перегородок, тюлевих фіранок і ледь помітних розганичителів.

one-room-apartment-4

Окремо стоїть тумба під телевізор, що дозволяє дивитися передачі як із спальні, так і з вітальні, що відокремлюються один від одного лише фіранками. Спальня являє собою оригінальний скляний відсік з картинною галереєю біля ліжка.

one-room-apartment-9

Симпатична зона їдальні, кухня в чорно-білих тонах, величезна шафа, що дозволяє сховати всередину всі речі і маленька ванна, декорована натуральним каменем, завершують образ сучасного житла.

Також буде цікаво:   Как выбрать кресло для офиса и дома