Холодильник «Сайд-бай-сайд» – сучасне і сміливе рішення для вашої кухні! Двері такого холодильника відкриваються в різні боки, що дуже стильно, актуально, а головне – зручно.

Виходячи з відгуків клієнтів детальніше, холодильники Side-by-side мають наступні переваги:

  • тихі: «ви забудете про те, що він працює»;
  • місткі і функціональні;
  • використовують нові технології (No Frost);
  • морозильна камера такого холодильника містка і не розморожується;
  • простір всередині холодильника практично спроектовано.

Морозильна камера в холодильниках Side-by-side в дев’яноста відсотках випадків розміщена збоку, але продаються і моделі, в яких це – верхнє або нижнє відділення холодильника. Обсяг холодильної камери таких холодильників – понад 400 л. Висота – до двох метрів. Сучасні холодильники типу Side-by-side оснащені рідкокристалічними дисплеями, на які показують температуру камер і морозилки.

Зазвичай холодильник працює на одному компресорі, але зустрічаються і двохкомпресорні моделі. Такі холодильники дорожче, зате наявність ще одного компресора дозволяє незалежно регулювати температуру холодильної та морозильної камер. Ви відчуєте переваги такого підходу, коли настане час розморожування однієї з камер. Але з холодильниками Side-by-side вам нечасто доведеться це робити.

Варто згадати про наявність апарату для приготування харчового льоду – так званих льодогенераторів. Коли до вас прийшли гості, можна легко охолодити напої.

Дверцята певних моделей представляють собою дзеркальну поверхню і можуть використовуватися як дзеркало. Така поверхня не мажеться, розлучення легко витираються.

Володарі побутових холодильників «Сайд-бай-сайд» мають в своєму розпорядженні камеру свіжості. Це відділення з температурою 0 ° С, в якому підтримується вологість, що гарантує тривалу свіжість овочів, фруктів, зелені, ягід та інших продуктів.

З недоліків відзначимо габарити холодильника. Такий холодильник не підійде для кухні з обмеженою площею. При установці іноді доводиться демонтувати двері, оскільки холодильник не поміщається в отвір. Вартість «Сайд-бай-сайд» дорожче, ніж інших моделей. Ціни на холодильники «Сайд-бай-сайд» формуються в залежності від розміру, кількості дверей і виробника.

Також буде цікаво:   Как подарить ребенку счастливое детство