Інтерес до способу життя успішних людей цілком природний. Однак не варто забувати про те, що, які б вершини в науці, мистецтві чи бізнесі їм не підкорилися, вони, як і раніше, залишаються людьми і ніщо людське їм не чуже. З цієї статті ви дізнаєтеся про захоплення знаменитих людей, а деякі з них можуть навіть здивувати.

Ілон Маск – шанувальник Джеймса Бонда

Цей знаменитий інженер, підприємець, винахідник та інвестор відомий нам насамперед як засновник компаній SpaceX, Tesla Motors та PayPal. Однак серед колекціонерів він славиться як володар великої кількості предметів, пов’язаних із Джеймсом Бондом.

Наприклад, Ілон Маск володіє одним із автомобілів цього кіногероя — Lotus Esprit з фільму 1977 року, який на екрані легко перетворювався на підводний човен.

Уоррен Баффет – гітарист

Мало хто знає, що один із найбагатших людей у ​​світі є шанувальником гри на гавайській гітарі укулеле. При цьому він не тільки володіє колекцією цих інструментів, а й сам добре грає та навіть не соромиться виступати на публіці.

Білл Гейтс – читач

Засновник компанії Microsoft в інтерв’ю зізнавався у своїй любові до тенісу та грі у бридж. Але найголовнішою його пристрастю з ранніх років і досі залишається читання.

Гейтс найняв спеціальну людину, яка поповнює його бібліотеку рідкісними книгами, а 1994 року навіть виклав 30,8 мільйона доларів за рукопис XV століття з науковими записами Леонардо да Вінчі.

Томас Едісон – дієтолог

Практично жодне технічне досягнення ХХ століття не обійшлося без винаходів та патентів цієї геніальної людини. Едісон вигадав, удосконалив чи впровадив такі речі, як телеграф, телефон, кіноапарат, фонограф. І навіть говорити в трубку «Алло» на початку розмови запропонував саме він.

Ну а у вільний від винаходів час він вивчав різні дієти та їх вплив на організм людини. У 1930 році, за рік до смерті Едісона, його дружина сказала в інтерв’ю, що «правильне харчування є одним із його найбільших хобі».

Генрі Форд – творець музею

Легендарний американський підприємець, який доклав величезних зусиль для розвитку автомобільної промисловості, захоплювався історією.

Він витратив величезні кошти для того, щоб зібрати в одному місці реальні зразки та макети безлічі відомих будівель, машин та пам’ятників. У 1929 році був відкритий музей просто неба, який називався Henry Ford Museum, а пізніше став відомий як Greenfield Village.

Також буде цікаво:   Філософія води Брюса Лі

Уолт Дісней – залізничник

Уолт Дісней любив поїзди. Такою мірою, що жоден з Діснейлендів не обходився без іграшкової залізниці, а в його офісі було встановлено величезну модель паровоза.

Навколо будинку Діснея була побудована копія залізниці з мостом, розвилками та рухомими складами, на яких господар із задоволенням катав своїх гостей.

Нікола Тесла – голубник

Винахідник радіо, робототехніки та генератора змінного струму, людина, яка, за словами сучасників, «винайшла XX століття», дуже любила голубів. Він годував під час прогулянок диких голубів, а коли був хворий і не міг робити цього самостійно, то найняв спеціальну людину, яка підгодовувала птахів.

Комусь може здатися, що подібні захоплення лише забирають час, сили та енергію, заважаючи основній справі. Однак, це зовсім не так. Навіть найсильніші особистості потребують періодичного розвантаження та відновлення сил.

Можливість трохи розслабитися і позайматися якоюсь нісенітницею, ніяк не пов’язаною з роботою, дозволяє мозку скинути напругу, відпочити і перетравити у фоновому режимі отриману раніше інформацію.