Багато хто скептично ставиться до книг з саморозвитку, і не дарма: води в них приблизно стільки ж, скільки у Світовому океані.

Кожна з таких книг, як правило, на 10% складається з слушних порад і на 90% — із аргументів. Більшу частину часу автор пояснює нам, чому ми повинні наслідувати саме його поради.

Давайте зберемо ті цінні 10% з кожної мотивуючої книги.

Якщо ви контролюєте свій розум, ви контролюєте своє життя

Це основа будь-якої колись написаної книги про досягнення успіху. Пам’ятати цю просту істину і слідувати їй — завдання нелегке, адже наш розум непостійний. Він ніби примхлива дитина, яка ненавидить дисципліну.

Візьміть верх над своїми думками, тоді ви зможете контролювати свої дії

Думати не означає робити. Не діючи, ви нічого не досягнете. Не дайте порожнім міркуванням відвести вас від справжньої мети. Зверніть увагу на думки, які спонукають вас встати з дивана і почати діяти.

Контроль думок потребує щоденної практики

Вирішуйте самі, у якій формі проходитиме ця практика. Самонавіювання, медитація, ведення щоденника – та що завгодно. Головне – крок за кроком переходити на позитивне мислення.

Для досягнення мети необхідно формувати корисні звички

Для контролю за своїми звичками потрібно виробити систему. Скинути 5 кілограмів – це мета. Споживати менше 1200 кілокалорій на день – це система. Насамперед визначте свою мету, потім складіть план і щодня дотримуйтесь його. Ваші звички визначають ваше майбутнє, тому дуже важливо продумати їх ретельно.

Результат вимагає часу

Щось зміниться за помахом чарівної палички. Але не здайтеся! Якщо ви щодня йтимете до своєї мети, то через рік будете вражені своїми досягненнями.

Не перекладайте провину на інших

Тільки ви несете відповідальність за своє життя. Ми не завжди можемо запобігти нещастю, але в наших силах визначати, як воно вплине на нас. Щодня життя дає нам багато шансів. Перед нами відкриті будь-які шляхи, варто лише зробити крок. Не виправдовуйтесь, а дійте.

Несіть у собі добро

У світі і так багато негативу, не вносіть в це і свій внесок. Постарайтеся не зриватися на інших, навіть якщо у вас був дуже важкий день.

Також буде цікаво:   11 улюблених наукових книг Білла Гейтса