Організатори Книжкового Арсеналу оголосили, що подія відбудеться з 30 травня по 2 червня. Видавці та книгарні запрошуються до участі у цьому літературному заході, який цього року буде приурочений до теми війни. Особлива увага буде приділена літературі про події після 2014 року, а також виданням, створеним ветеранами, військовослужбовцями та їхніми родинами.

Фестиваль Книжковий Арсенал об’єднає різноманітні літературні програми для дорослих, дітей та підлітків. У програмі також передбачені заходи спеціально від українського відділення ПЕН-клубу, професійні заходи для видавців, лекції, дискусії, перформанси та поетичні читання. Окрема програма буде розроблена спільно з Харківським Літературним Музеєм, а також будуть представлені виставкові проєкти сучасних митців.

«Ми впевнені, що культура може об’єднати міжнародну підтримку для України. Ми не повинні припиняти аналізувати нашу реальність, творити нове і експериментувати з ідеями та формами — все це і є культура», — зазначила генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

До участі у фестивалі запрошуються як видавництва, так і книгарні, які будуть представляти книги у різних секціях: «Арткнига», «Художня книга», «Нон-фікшн», «Література для дітей та підлітків» та «Мальописи».

Заявки на участь у Книжковому Арсеналі приймаються до 29 лютого. Форму для подачі заявок видавці можуть заповнити тут, а книгарні — тут. Результати відбору будуть надіслані всім учасникам до 22 березня 2024 року.

Також буде цікаво:   Microsoft наклала заборону на емулятори класичних ігор в Windows Store