Ідуть дні, тижні, роки. Ми проживаємо неймовірне життя, яке швидко минає. Які з прожитих тижнів ви пам’ятаєте? У які вдалося чогось досягти? Скажіть чесно: ви їх запам’ятали?

«Пекельний тиждень» був для мене справді важким, але я зумів його пережити. У своєму «Інстаграмі» я розповідав як це – випробувати себе на міцність. 7 днів я жив за правилами програми підготовки бійців спецназу. Навіщо? Зараз ви дізнаєтеся про життя «На межі» все. Що це таке, я писав нещодавно – «Пекельний тиждень»: як змінити життя за 7 днів.

Про книгу: «На межі. Тиждень без жалю до себе» Еріка Ларссена

7-денний інтенсив з особистого розвитку від провідного тренера Норвегії та автора бестселлера «Без жалю до себе».

Одна з ключових стадій підготовки бійців спеціального призначення у різних країнах – це «Hell Week», «Пекельний тиждень», «Курс молодого бійця». Вона може мати багато назв. Ерік Ларссен, кращий бізнес-тренер Норвегії, який служив в спеціальних військах, зауважив, що більшість людей кардинально змінюються на краще за цей тиждень і часто згадує все життя з гордістю.

Він створив «цивільну версію» цього тижня – інтенсивну програму, яку може виконати будь-яка людина. День починається о 5 ранку у понеділок і закінчується ввечері у неділю. За цей час ви змінитеся на краще.

Для кого ця книга?

Для всіх, хто хоче розширити межі своїх можливостей усього за один тиждень.

Як зробити життя кращим?

У книзі «Без жалю до себе», Ларссен розповідає про те, над чим ми навіть не замислюємося, якими насправді можливостями володіє індивід. Люди часто вважають, що по 10-бальній системі наші можливості знаходяться на рівні четвірки – не вище. Але насправді ми можемо досягти десятки, тільки боїмося це навіть уявити.

«Пекельний тиждень» – це спецкурс, який використовується в норвезькій армії  при підготовці спецназівців.

«Пекельний тиждень» допомагає досягти якщо не 10-ки, то 8-ку і навіть 9-ку на шкалі можливостей.


«Пекельний тиждень». Назва говорить сама за себе. На початку хочу зазначити те, що це набагато важче, ніж я думав коли починав.

У неділю, я зазначив собі цілі на тиждень, подумав, що хочу змінити, і як це буду робити. Потім, рівно о 22:00,  я пішов спати, але так як зазвичай іду спати о 00:00-01:00, заснути так рано я не зумів.

День перший – понеділок.

Із дзвінком будильника о 05:00 я відкрив очі, і досить легко встав. І ось, «пекельний тиждень» почався. Ранок розпочався із читання і кількох фізичних вправ. Потім, із 09:00,  я почав працювати, і так до 13:00, потім з 14:00 до 19:00. Пізніше спланував свої дії на вівторок. Кожен вечір я ставив собі завдання на наступний день.

День другий – вівторок.

Прокидатись уже було складніше, набагато складніше, але, врешті-решт, о 05:05 я сповз із ліжка)) Коли хочеться спати, то реальність стає іншою. Ти вже не так сприймаєш те, що відбувається, все здається трохи дивним. Але в тому, що ти рано прокидаєшся є свої плюси, встигаєш зробити більше у 100 разів. Є час і на тренування, і на роботу, і на читання, і ще на багато різних справ.

Також буде цікаво:   Ці 9 нав'язливих думок заважають вам жити

І так, розпишу свій день, щоб не повторювати це кожного разу, так як там все аналогічно, ну окрім четверга і п’ятниці.

  • 05:00 – підйом;
  • 05:30 – фіз. навантаження;
  • 06:00 – читання, різні справи;
  • 08:00 – сніданок;
  • 09:00 – початок робочого процесу;
  • 13:00 – обід;
  • 14:00 – продовження робочого процесу;
  • 19:00 – різні справи;
  • 22:00 – кінець дня, сон.

День третій – середа.

З кожним разом прокидатись все важче і важче, але поки що вдається. Був дуже сонний, так як, не міг засинати о 22:00. Але день був продуктивним, і хочу сказати, що дійсно, можливості нашого організму величезні.

День четвертий – четвер.

Сьогодні не вдалося встати рівно о 05:00, зміг лише через 20 хв. Прокинувшись, зрозумів, що цей день, і вся ніч будуть для мене дуже важкими. Через те, що я прокидався так рано, і мало спав, почала боліти голова, тому день був занадто важкий, нормально не міг почати працювати, тому багато часу відпочивав, щоб хоч якось зумів витримати ніч.

Близько 02:00 організм почав кричати: «Втомився, більше не можу, хочу спати, спати, спати». Але вже після 05:00 полегшало, хоча втома і головний біль були досі присутні. Вже близько 14:00 я зумів  годину попрацювати. Потім всю решту часу просто відпочивав, не займався взагалі нічим. Не дочекавшись 22:00, за 40 хв. я пішов спати. Заснув відразу.

День шостий – субота.

У суботу знову довелось вставати о 05:00. Але зробити це я не зміг, прокинувся о 06:00. Почував себе вже краще. Втома минула. Тому з 09:00 дотримувався плану, а з 14:00 працював над створенням позитивного внутрішнього діалогу. Поставив собі цілі на наступний рік (2018). День був позитивним і дуже легким.

День сьомий – неділя.

Так як попередній день був простим, прокинутись о 05:00 було неважко. Неділя відведена на те, щоб обміркувати, що відбулося за ці сім днів. «Пекельний тиждень» надихає і мотивує, не дозволяє вже просто жити на автоматі.

Поради для тих, хто хоче зважитися на «пекельний тиждень»

З пережитого тижня я отримав деякий досвід і зробив висновки.

  1. Ставте цілі на кожен день.
  2. Складіть план на весь тиждень.
  3. Ставте реальні цілі, які можна досягти за сім днів.
  4. Будьте сконцентровані на своїх справах.

Підсумки:

  • ПН, ВТ, СР, ЧТ, СБ, НД – підйом о 5 ранку;
  • збільшив час читання книг (2-3 години на день);
  • зайнявся спортом;
  • почав закалятися;
  • склав список планів на наступний рік;
  • збільшив кількість зробленої роботи у 3 рази (тиждень був дуже продуктивним).