Восени 2018 року компанія Apple випустила на ринок флагманський смартфон iPhone XS, запропонувавши його покупку всім бажаючим також у версії Max, що володіє більшими розмірами. Проте, продажу цього мобільного пристрою керівництво «яблучної» корпорації вважає провальними, а провиною всьому стала занадто висока ціна. Вперше в своїй історії даний виробник подолав рубіж ціни, досягнувши якого його продукція відразу ж втратила свою актуальність для багатьох покупців.

На тлі всього цього з початку 2019 року компанія Apple намагається виправити ситуацію, а приймає вона для цього найрізноманітніші заходи. Так, смартфон iPhone XS в офіційних торгових точках бренду в Китаї нищівно сильно впав в ціні, завдяки чому тепер його можна купити в базовій версії з 64 ГБ пам’яті за 24 000 гривень (6199 юанів), тоді як раніше вона коштувала 26 000 гривень (6599 юанів). Всі партнери «яблучної» корпорації на території Піднебесної також почали знижувати ціни на цей апарат.

Так, наприклад, магазин Suning пропонує купити iPhone XS зі знижкою до 5 000 гривень, а придбати модель Max тепер можна за зниженою ціною до 10 000 гривень. Цінник на флагман Apple опустився і в багатьох інших торгових мережах на території Китаю. Таким чином, «яблучна» корпорація відпустила ціни на свій телефон топового рівня, що призвело до значного зниження його вартості. Все це повинно привести до того, що попит на нього відчутно зросте на рівні всієї країни.

Зараз все вказує на те, що вже зовсім скоро купити за зниженою ціною iPhone XS також стане можливо і в інших країнах світу, включаючи Україну. Тільки так Apple зможе підвищити продажі свого нового флагмана, тим більше що вже незабаром по всьому світу почнуться продажі Samsung Galaxy S10, Huawei Honor P30, Xiaomi Mi 9 і Sony Xperia 1, які сподобалися багатьом покупцям більше, ніж продукція «яблучної корпорації». Таким чином, тепер купити флагман Apple в Китаї можна за 30 000 гривень, тоді як в Україні за нього просять 35 000 гривень. Залишається вірити, що незабаром цей виробник знизить вартість всієї своєї продукції і для жителів України.

Також буде цікаво:   Кінець ери ноутбуків: їх більше невигідно виробляти?