Один з головних плюсів продукції компанії Xiaomi в тому, що вся її фірмова електроніка є вкрай якісною по частині збірки. Купуючи будь-який гаджет від даного виробника можна бути повністю впевненим у тому, що в не буде браку. Все так і було багато років, нехай і з невеликими дуже рідкісними винятками, проте днями сталася страшна подія. Сотні покупців по всьому світу отримали в свої руки бракований флагман Xiaomi Mi 9, віддавши за нього близько 15 000 гривень.

На тильній частині смартфона Xiaomi Mi 9, який зараз є найпотужнішим в світі мобільним пристроєм на базі Android, знаходиться потрійна основна камера з вертикальним розташуванням всіх об’єктивів. При цьому спалах розташований трохи нижче, а потрібна він для того, щоб використовувати ліхтарик, або ж, наприклад, робити знімки в повній темряві, що іноді може бути корисно. На жаль, дуже багато покупців нового флагмана отримали в свої руки телефон з браком.

Якимось дивним чином сотням покупців новинки від Xiaomi в руки потрапила її бракована версія, в якій немає спалаху, причому в корпусі під неї не зробили навіть отвори. Як таке стало можливо – невідомо, але компанія вже займається розслідування даного інциденту. Керівництво бренду принесло всім постраждалим вибачення і запропонував обміняти бракований смартфон на новий, де такої проблеми не буде. В якості подарунка всі постраждалі можуть розраховувати на безкоштовний фірмовий чохол, але це тільки для Китаю.

Судячи з усього, в масове виробництво надійшла неправильна версія Xiaomi Mi 9, в якій не стали робити отвір під спалах, а оскільки його немає, то і встановити її було просто нікуди. В даний час ведеться повноцінне розслідування, щоб такі ситуація надалі не повторювалися. Китайська корпорація стверджує, що в даному конкретному випадку сталося щось незвичайне, тому що нічого подібного раніше не відбувалося. Швидше за все, винен один із заводів, що займається виробництвом даного смартфона. Єдиний спосіб отримати спалах, який повинен бути в цьому смартфоні, полягає в обміні бракованого примірника Xiaomi Mi 9 на новий.

Також буде цікаво:   Xiaomi MiiiW – калькулятор від компанії-гіганта за 7 долларів