Біг допоможе не тільки скинути вагу, але і знайти гармонію з духом і тілом.

Причини, за якими багато буквально ненавидять бігати, цілком очевидні. Це заняття асоціюється з фізичним дискомфортом, потом і неприємним запахом, страхом бути засудженим через те, що ви недостатньо швидкі.

Коли люди починають бігати, то найчастіше вони роблять це, щоб спалити калорії від зайвого тістечка, морозива або келиха пива. Але вам не обов’язково займатися спортом для того, щоб дозволити собі те, що вам хочеться.

Бігати можна не тільки заради того, щоб покарати своє тіло, а й щоб стати сильніше фізично і емоційно.

1. Біг робить вас сильніше

Якщо ви рідко відчуваєте себе фізично сильним, то біг, особливо швидкий, здатний це виправити. Коли ви стрімко несетесь вперед, ви відчуваєте те, чого не відчуваєте в повсякденному житті. Це змушує вас цінувати своє тіло.

Почуття досягнення нової позначки, коли ви стаєте швидше або можете пробігти на пару кілометрів більше, прекрасно. Але навіть повільна трикілометрова пробіжка здатна принести задоволення.

2. Біг допомагає переварити думки і емоції

Якщо ви постійно зайняті і прив’язані до смартфону або комп’ютера, то у вас навряд чи вистачає часу на усвідомлення того, про що ви думаєте і що відчуваєте. Багато з нас легко відволікаються і часто відчувають необхідність бути продуктивніше. Коли ви біжите, то залишаєтеся наодинці зі своїми думками.

Крім того, ви опиняєтеся в гармонії зі своїми емоціями. Вам легше перетравити все, починаючи від радості і закінчуючи гнівом. Ви отримуєте можливість перенаправити всю негативну енергію в фізичний рух і таким чином позбутися від негативу.

3. Біг дозволяє відчути себе живим

Коли ви рухаєтеся вперед, то відчуваєте сильну радість і хвилювання. Навряд чи бігуни відчувають щось подібне постійно – навіть для професіоналів цілком нормально час від часу бути повільними і втомленими. Але періодичні заряди адреналіну варті того, щоб виходити на пробіжку.

4. Біг – це ваш час

Один з кращих способів розслабитися – це включити улюблену музику і пробігтися, милуючись красивими пейзажами. Навіть якщо ви біжите по кам’яних джунглях, ви більше дізнаєтеся про своє місто. Але головне – ви опиняєтеся в своєму маленькому світі, де відчуваєте взаємодію тіла, думок, емоцій, музики і всього навколишнього.

5. Біг допомагає відчути себе здоровим

Серед всіх фітнес-вправ і дієт біг грає одну з основних ролей. Він допомагає відчути себе настільки здоровим, наскільки це можливо. Біг може бути не єдиним видом спорту, яким ви займаєтеся, але він легко може стати улюбленим завдяки впливу, що діє на ваше тіло.

Також буде цікаво:   Як приготувати чай з шипшиною?

Займаючись бігом, ви отримуєте задоволення. Вам не потрібно ретельно стежити за графіком тренувань, тільки якщо ви не готуєтеся до марафону. Ви можете тимчасово віддати перевагу іншому виду спорту, а потім, коли знову з’явиться бажання, повернутися до пробіжок. Якщо ж бігати заради схуднення, то навряд чи можна все це відчути і отримати задоволення.