М’язи кора – це цілий комплекс м’язів, які відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта. До м’язів кора відносяться: косі м’язи живота, поперечний м’яз живота, прямий м’яз живота, малі і середні сідничні м’язи, м’язи задньої поверхні стегна, приводні м’язи, підосні м’язи, клювовидно-плечовий м’яз і так далі.

Як бачите, м’язи кора допомагають нам підтримувати тіло у вертикальному положенні, передавати енергію і розподіляти навантаження від підтримування ваги нашого тіла на дві ноги. Вправи, які пропонує Сьюзан Пол, тренер Runner’s World, давно вам знайомі. Вони дуже прості, їх можна щодня виконувати самостійно без відвідування спортклубу і без додаткового обладнання. Для початку виконайте по кілька підходів. Під час виконання вправи «супермен» спробуйте затриматися у верхній позиції на 20-30 секунд.

Стандартна планка

Якщо це ваш перший раз, спробуйте простояти в ній 30 секунд. Потім поступово збільшуйте час або кількість підходів або виконуйте складніші модифікації: наголос не на шкарпетки, а на підйоми ніг, чергування підйому ніг, одночасний підйом ноги і протилежної руки і так далі.

Бічна планка

«Супермен»

Прес

В цьому випадку ви можете вибрати свій улюблений варіант для м’язів черевного преса і виконати цілий комплекс вправ. Наприклад, такий.

Бічний прес

Спектр вправ дуже широкий, і ви можете вибрати будь-який варіант, який підходить для вашого рівня, інвентарю або місця для тренувань.

Також буде цікаво:   Уменьшение лазером пор на коже