Поліпшення свого зовнішнього вигляду – хороша мотивація для занять фітнесом. Але все-таки не варто забувати: важливіше те, що приховано від очей, – внутрішні органи людського організму.

Одним з найбільш важливих органів є серце. У кінцевому рахунку саме від його роботи залежить, як довго існуватиме ваше красиве тіло і продуктивний мозок. Кардіонагрузки дозволяють серцю довше залишатися сильним і здоровим. Вони допомагають кровоносним судинам розширитися, покращують кровотік і харчування серця, яке подбає про харчування всього іншого.

Важливо розвивати і абдомінальні м’язи. Це не тільки заповітні кубики преса, що привертають увагу на пляжі, а в першу чергу центр вашого тіла, що забезпечує безпеку кожного руху, підтримку внутрішніх органів і гарну поставу.

Тому сьогодні пропонуємо вам кардіотреніровки, які відмінно опрацьовують м’язи преса. Вони досить інтенсивні: п’ять вправ по три підходи тривалістю 30 секунд кожен. У перервах між підходами (5-10 секунд) не зупиняйтеся, продовжуйте рухатися. В результаті за 10 хвилин ви спалить близько 100 кілокалорій.

Цей комплекс підійде як для розминки перед силовим тренуванням, так і в комбінації з іншими кардіотренуваннями. Ви також можете почати з нього день, виконавши в якості ранкової зарядки. Найкраще робити ці вправи 3-5 разів на тиждень, чергуючи з силовими навантаженнями.

Вправи

  1. Живчик з хай-кичками – комбінація вправ швидко розігріє тіло, задіявши відразу ноги, спину і руки.
  2. Крокуюча планка – динамічний варіант класичної планки.
  3. Схрещування ніг з вистрибуванням з положення упор присівши – комплексна вправа для всього тіла і координації.
  4. Руський твіст – вправа для опрацювання косих м’язів живота.
  5. Підйоми тулуба з почерговим опусканням ніг – глибоке опрацювання нижнього преса і стегон. По можливості намагайтеся дотягнутися до шкарпеток.

Окремо варто відзначити одну особливість вправ на прес. Досить поширеною є помилка, ніби вони зроблять вашу талію тонше. Насправді все навпаки: робота над косими м’язами може навіть збільшити талію, особливо якщо брати додаткову вагу. Але відмовлятися від вправ на бічній прес все ж не варто, так як вони дуже енерговитратні і допомагають позбавитися від зайвої ваги.

Також буде цікаво:   Спати без подушки: корисно чи шкідливо?