На початку літа, почав активно і стабільно випивати не менше 2 літри чистої води в день. Тому давайте розберемось в питанні – скільки потрібно пити води в день? Не залежно від віку і статі, вода в людському тілі становить більше 60-80%. Вода є невід’ємною частиною функціонування всіх організмів на землі. Західні вчені рекомендують випивати близько 1,5-2 літрів води в день, щоб підтримувати рівень рідини в організмі, і не хворіти. За підрахунками, 50% захворювань виникають саме через нестачу води в організмі.

За підрахунками, ми втрачаємо близько 0,5 літрів рідини в день тільки при видиханні, і якщо цю кількість води регулярно не заповнювати – організм буде зневоднений, а це призведе до порушення в цілому організмі. Велика кількість випитої води може вплинути на організм негативно, навіть були випадки коли люди помирали від великої кількості випитої води. Тому варто піклуватися про свій організм частіше ніж зазвичай. Не намагайтеся пити воду через “не можу”, бо вас може просто вирвати.

При фізичних навантаженнях, необхідно випивати мінімум 2 літри води вдень, варто зазначити, що коли наступає спрага – це означає, що почалося зневоднення організму, тому недостатньо пити воду тільки коли відчувається спрага. Воду можна вживати прямо під час фізичних занять, щоб не сильно виникала спрага.

Також буде цікаво:   Чому не варто робити антисептик для рук з горілки