З’їхатися з партнером – це серйозний крок. Настільки серйозний, що часом його масштабність відволікає від дрібних, але в той же час важливих деталей спільного життя. Є як мінімум п’ять помилок, які не варто здійснювати, коли ви починаєте жити удвох.

1. Не відкладайте з організацією своїх речей до останнього моменту

Варто розібратися з усім своїм скарбом ще перед тим, як переїхати в загальну квартиру, де, можливо, не для всього вистачить місця. Приберіть і вирішіть, які речі дійсно для вас важливі. Залиште простір для нових речей, які ви придбаєте разом з любов’ю всього свого життя.

Розділіть речі на чотири категорії:

1. Зберегти.
2. Продати.
3. Подарувати.
4. Викинути.

Не забудьте дізнатися думку коханого, перш ніж від чогось позбавлятися.

2. Не закривайте очі на недоліки

Це можуть бути і незначні, і дуже серйозні проблеми. Хропіння може стати очевидним приводом для розриву. А ось зловживання препаратами може залишатися непоміченим до того моменту, поки ви не опинитеся на одній території. Тут справа в тому, наскільки добре ви знаєте один одного.

У деяких випадках достатньо декількох розмов, щоб відповісти на такі питання, як:

    Чи можете ви приймати душ разом або віддаєте перевагу усамітнюватися під час догляду за собою?
    Як будуть перетинатися ваші робочі графіки?
    Хто буде відповідати за рахунком?

Оцініть, які слабкі місця є у вашого коханого? Чи готові ви працювати над цими моментами?

А може бути, мова про ваші слабкі місцях. У цьому випадку не займайте оборонну позицію. Постарайтеся поглянути на себе з іншого боку і вирішіть, на які поступки і зміни в собі ви готові піти.

Але не сподівайтеся, що на новому місці все вирішиться само собою.

3. Не розраховуйте, що фінансами не доведеться займатися

Грошове питання – це одне з головних джерел напруги і суперечок в кожному будинку. Ваш не стане винятком. Хоч юридично ви й не повинні партнеру гроші, краще поділитися один з одним інформацією про ваші доходи, щоб краще планувати витрати. Те ж стосується і боргів.

Не переживайте, що станете нянькою. Ставтеся до цього як до інвестування свого часу і знань в відсутність конфліктів у майбутньому.

4. Не покладайте всю роботу по дому тільки на одну людину

Цю помилку роблять багато пар. Як правило, гору посуду миє той, кому першому стає тошно при її вигляді. Це несправедливо, але дуже легко застрягти в подібних незбалансованих сценаріях спільного життя. Перш ніж з’їхатися, обговоріть рівність по домашньому господарству.

Також буде цікаво:   Интернет-магазин "Интертоп"

5. Не робіть вигляд, що ви одружені

Це серйозний промах. Багато хто розглядає співжиття як перший крок до шлюбу. Для багатьох це дійсно так. У пар, що живуть на одній території, є прекрасна можливість перевірити готовність один одного йти на компроміси, щедрість, емоційну, сексуальну і фінансову сумісність на побутовому рівні. Все це безцінне.

Але те, що ви почали жити на одній площі, зовсім не означає, що ви обов’язково одружитеся!