Ви зібралися поїхати на зимову рибалку в перший раз. У вас є теплий одяг, вам зібрали снасті друзі. Що ж вам знадобиться ще? Звичайно ж, ящик для зимової риболовлі. Отже, які вони бувають, і в чому переваги кожного виду, розглянемо линк на сайт і почитаємо детальніше.

сталеві ящики

Це, мабуть, найпоширеніший з ящиків для зимової риболовлі. Робляться з тонкого оцинкованого сталевого листа. Саме їх головна перевага – вони дуже міцні. Можна кидати в багажник автомобіля, можна навантажувати зверху іншою поклажею, можна хоч стрибати на такому ящику. Йому все дарма.

Найголовніший мінус – вага. З усіх ящиків для зимової риболовлі, сталеві оцинковані ящики – найважчі.

алюмінієві ящики

Як випливає з назви, ці ящики робляться з тонкого алюмінієвого листа. Найголовніший плюс в порівнянні зі сталевими ящиками – алюмінієві ящики набагато легше. Але при цьому вони менш міцні. Якщо кидати, не думаючи, алюмінієвий ящик, то можна його легко пом’яти.

Найголовніший мінус алюмінієвого ящика – його ціна. Алюмінієвий ящик стоїть в 3-4 рази дорожче, ніж його сталевий побратим.

пластикові ящики

З появою морозостійких пластиків, все більшого поширення на зимових водоймах отримують пластикові ящики для зимової риболовлі. Вони бувають з одним, двома і трьома відділеннями. Оснащуються ременями для перенесення. Мають відділення для спійманої риби. Найголовніший плюс цих ящиків – вони легше своїх металевих конкурентів.

Найголовніший мінус пластикових ящиків для риболовлі – їх ціна. Вони коштують від 300 грн. і вище.

пінопластові ящики

Це найлегші ящики з усіх, що є на даний момент на риболовецькому ринку. Це ж є і найголовнішим їх плюсом. Є ще один важливий плюс у пінопластових ящиків – вони не промерзають настільки під час риболовлі, як інші види ящиків. Усередині пінопластового ящика термос довше тримає температуру, бутерброди не перетворювати в шматочки льоду.

Але у пінопластових ящиків є один істотний мінус – вони самі неміцні з усіх рибальських ящиків. Якщо з розмаху сісти на такий ящик, то можна легко зламати його кришку. Так що користуватися таким ящиком потрібно акуратно. І він прослужить вам багато сезонів.

Рюкзаки зі стільчиками

Можна також використовувати на зимовій риболовлі рюкзаки зі стільцями. Найголовніший плюс такого рюкзака в тому, що його неможливо зламати – він м’який. І, в той же час, це є його найголовнішим мінусом. Ніщо не захищає ваші снасті всередині рюкзака під час перевезення в багажнику разом з льодобурами і сталевими ящиками.

Також буде цікаво:   Як вибрати чоловічу шкіряну куртку?

Тому для збереження снастей, їх потрібно перевозити в пластикових або сталевих коробках всередині рюкзака. Що, природно додає ваги вашій рибальській екіпіровці.

Підручні засоби

Ну, а якщо у вас не виявилося ні ящика, ні рюкзака, а на риболовлю їхати треба, то тут вас виручить кмітливість. Щоб сидіти на льоду, підійдуть будь-які підручні предмети. Табуретки з маленькими ніжками, ящики з-під інструменту, дерев’яна тара від фруктів або пластикові ящики з-під пляшок. Автор цих рядків кілька рибалок їздив на лід з великим відром з-під фарби, на яке зверху клав дощечку. Було на чому посидіти, і було, куди рибу складати. Потім був куплений справжній рибальський ящик, і всі снасті зайняли свої законні місця в ньому, а рибалка знову стала більш комфортною.