Швейцарська авіакомпанія Swiss оголосила про відновлення польотів в Україну з 26 березня 2018 року, повідомляє Avianews.

У цей день авіакомпанія виконає перший рейс Цюріх-Київ після 4-річної перерви. Польоти по даному маршруту будуть виконуватися чотири рази на тиждень по понеділках, середах, п’ятницях і суботах. Детальний розклад на даний момент поки не опубліковано.

Swiss входить в групу Lufthansa. Компанія літала з Цюріха в київський аеропорт Бориспіль з жовтня 2013 по жовтень 2014 року. Рейси до Києва були закриті у зв’язку з економічними причинами, оскільки “розвиток бізнесу на маршруті не виправдало очікувань”, заявили тоді в авіакомпанії.

Відновлення польотів Swiss в Україні збільшить для київських пасажирів кількість варіантів стикувань на шляху в Європу і Америку в рамках групи Lufthansa, в яку входять літаючі в Україну Lufthansa і Austrian Airlines.

Зараз пасажир може купити квиток зі стикуванням, наприклад, в Мюнхені або Франкфурті по шляху в одну сторону і зі стикуванням у Відні – на шляху в інший бік. З 26 березня 2018 рокe для планування подорожей стануть доступні стикування через Цюріх.

Також буде цікаво:   Надійний одяг в похід горами