Як правильно підібрати підходяще вентиляційне обладнання. На які характеристики необхідно звертати увагу.

При здійсненні вибору установки вентиляції необхідно звертати увагу на деякі наведені нижче параметри. Головною характеристикою установки потрібно відзначити її продуктивність. Для невеликої дачі або 1-но і 2-х кімнатної квартири підійде установка з припливом повітряних мас від 200 до 350 м³/год, для маленьких котеджів або 3-х і 4-х кімнатних квартир вже необхідна установка на 350-500 м³/год . Через опір мережі воздуховода фактична продуктивність трохи нижче максимальної. За посиланням ви можете підібрати саме те, що потрібно вам https://ventzavod.com/ventilation/radial-fans/.

Не менш важливим параметром є статичний тиск, необхідна величина якого залежить від протяжності воздуховодів, складності їх мережі та всередині мережі елементів для фільтрації. Для трикімнатної квартири така величина повинна складати близько 500 паскаль. Рекомендоємо розглянути як варіант вц 4-75.

Параметр акустичної потужності характеризує рівень шуму, видаваний припливної системою вентилювання. Він вимірюється у системного виходу, входу і від корпусу. Шумовий рівень від корпусу є критичним, якщо техніка інсталюється всередині житлових приміщень, при монтажі в підсобному приміщенні, він не так важливий. Шум в частині виходу вказує на те, чи буде чути через решітки в приміщеннях робота установки. Тут рекомендуємо звернути увагу на вентилятор вц 14-46.

Для зниження шуму на виході необхідно встановлювати глушник, який має довжину понад 90 см. Щоб вибрати відповідний глушник, необхідно акцентувати увагу на точне маркування характеристики шуму – LpA і LwA є схожими показниками, але вони відрізняються методами вимірювання.

LpA (звуковий тиск) менше, ніж LwA, і брати в розрахунок потрібно значення останнього. Так само, при зіставленні різних моделей необхідно дивитися на однаковий показник, наприклад, у обох систем «LwA на виході».

Документація деяких моделей може містити октавні шуми. Ця характеристика говорить про те, наскільки рівним буде видаваний технічкою звук. При більш високому шумі однією з октав, на певних частотах системи буде видаватися дзижчання або неприємний гул.

Необхідно також відзначити, що різні компанії-виробники можуть міряти шумовий рівень за допомогою різних технологій. Тому краще всього підбирати повітропровід в демонстраційному залі, де його роботу можна побачити і почути в реальності.

Велике значення має також комплект поставки обладнання. У нього обов’язково має входити дистанційне керування, автоматична система, дисплей, що показує поточний режим роботи.

Також буде цікаво:   Дверная фурнитура - что необходимо знать о ней